Sorum var Bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 362 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakar mısınız
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar hayırlı geceler nasılsınız
Şu bikaç gündür ayıptır söylemesi durduk yere ishal oldum 38+3 üm vajinam felaket ağrıyor cadı sürekli hep aşağıda hareketleri ve tekmeleri o kadar kuvvetli ki ağrıdan uyuyamıyorum sürekli sırtımdan belime ordan rahmime vuran bir ağrı var ağrılardan uyuyamıyorum sürekli tuvaletteyim acaba bu doğum belirtisi mi ilk kızımda ben böyle ağrılar çekmedim gerçekten dün öyle sancı girdi ki nefesim kesildi sandım😞
Ayy Aleyna evettt bence doğum yapicaksin hastaneye bir git baktır sen bence ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İçimden bir his 1 hafta dolmadan sen doğum yaparsın diyor 🧿☺️

Şimdi azaldı ama saat 4 e kadar uyuyamadım sancım vardı mide yanması ve ağrısı şiddetli sırt ağrısı çekiyorum bide ishal var işte bildiğin su gibi geceleri daha çok oluyor
Yaaa Aleyna doğum yapicaksin Allah'ın izniyle ♥️😊 ishal için yoğurdun içine çay at ye anında keser zararı da yok

Canım doktora git baksınlar sancıyla beraber açılmada olur bak sen sezeryan olacaksın
Aa sezeryanmi 😮

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank

İçimden bir his 1 hafta dolmadan sen doğum yaparsın diyor 🧿☺️

Yaaa Aleyna doğum yapicaksin Allah'ın izniyle ♥️😊 ishal için yoğurdun içine çay at ye anında keser zararı da yok

Aa sezeryanmi 😮
Sümeyra seni karakter olarak kendime çok benzetiyorum gerçekten benim de 6.hissim çok kuvvetli kaç gündür hep sanki erken doğuracağım diye içime doğuyor ama bu iki gündür çok şiddetli sabah 7 de uyuyabildim düşün geceden beri uykusuzluk şuan sadece mide yanması sırtımdan kalça kemiklerine vuran bir ağrı bide ara ara rahmime kramp giriyor o kadar ilk kızımı sezeryan doğum yaptığım için hiç bilmiyorum yani bu ağrıları yaşamadım o yüzden durduk yere ishal olunca bnde şaşırdım

Canım doktora git baksınlar sancıyla beraber açılmada olur bak sen sezeryan olacaksın
Tamam canım çok teşekkür ederim ben kontole gideyim en iyisi bide dikişlerimle uğraşmiyim

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Şu bikaç gündür ayıptır söylemesi durduk yere ishal oldum 38+3 üm vajinam felaket ağrıyor cadı sürekli hep aşağıda hareketleri ve tekmeleri o kadar kuvvetli ki ağrıdan uyuyamıyorum sürekli sırtımdan belime ordan rahmime vuran bir ağrı var ağrılardan uyuyamıyorum sürekli tuvaletteyim acaba bu doğum belirtisi mi ilk kızımda ben böyle ağrılar çekmedim gerçekten dün öyle sancı girdi ki nefesim kesildi sandım😞
Aynn canm doğum yaklaşıyo ondan bunlar sağlıkla al kucağına inşallah

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sümeyra seni karakter olarak kendime çok benzetiyorum gerçekten benim de 6.hissim çok kuvvetli kaç gündür hep sanki erken doğuracağım diye içime doğuyor ama bu iki gündür çok şiddetli sabah 7 de uyuyabildim düşün geceden beri uykusuzluk şuan sadece mide yanması sırtımdan kalça kemiklerine vuran bir ağrı bide ara ara rahmime kramp giriyor o kadar ilk kızımı sezeryan doğum yaptığım için hiç bilmiyorum yani bu ağrıları yaşamadım o yüzden durduk yere ishal olunca bnde şaşırdım

Tamam canım çok teşekkür ederim ben kontole gideyim en iyisi bide dikişlerimle uğraşmiyim
İnşallah kazasız belasız kucağına alıcaksın prensesini o ağrılardan eser kalmiyacak Allah'ın izniyle ♥️😊 hepsi geçecek son günlerin inşallah 🤲

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Evet canm doğumun yakın bunlar doğum belirtisi 2 kızımda böyle olmuştum dinlenince sancın gećiyorsa sorun yok ama sancın artarsa hastaneye git sancıyla beraber açılmada olur ilk adet sancısı gibi başlar sonra çoğalır ishalde doğum belirtisi
Katılıyorum ❤😍👍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İlk kızımı sezeryan doğum yaptığım için ne yapacağımı bilmiyordum şu iki gündür ishalde eklendi mide yanması ve ağrısı şiddetli sırt bel ve vajina ağrısından uyuyamıyorum geceleri çok sık giriyor özellikle şu iki gündür

Tamam canım bugün yine aynısı olursa hastaneye giderim artık dayanamıyorum artık gerçekten

Tamam canım bugün yine aynısı olursa hastaneye giderim artık dayanamıyorum artık gerçekten
Aynen canım takip et dikkat et

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum ❤😍👍
❤❤

Aynen canm git saģlıkla kucağına alırsın inşallah ❤

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim doğuma iki üç hafta kala böyle oluyordum canım dikkat et yalancı sancılar la başlıyor her an gerçeğe dönüşebilir 🥰Allah yardımcın olsun inşallah 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.