Bakarmısınız ben yine geldim 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde gizemisim0 tarafından oluşturulan Bakarmısınız ben yine geldim 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,970 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bakarmısınız ben yine geldim 😂
Konbuyu başlatan gizemisim0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gizemisim0

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız bu Leyla geçen de yine saçma sapan konuştu da neyse dedim 😏😏iyi değil bence yazık valla
Ne zaman kuzum bilmiyorum onu ama ben burada görünce direk üyeliğini sildim şahsen . Kimsenin bozuk ağzı ile uğraşamayız helede çekmek zorunda bile değiliz ağzını 😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Umut surekli idrarı kiyafete geçiyor sinir krizi geçiren 1saat olmadan 10 dakikada degsitiriyorum yoruldum sebebi neden olabilir bıktım @Alyaa🌷🌷 🤩
Kız benimki kocaman olmuş halen öyle 🥴🥴belki inanmazsin ama benim banyoda leğenim hep yerde içinde zıbın var🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne zaman kuzum bilmiyorum onu ama ben burada görünce direk üyeliğini sildim şahsen . Kimsenin bozuk ağzı ile uğraşamayız helede çekmek zorunda bile değiliz ağzını 😂
Kız geçen gün bişey sormuştu ebru da cevap yazmıştı oda sen Allah mısın nerden biliyorsun dedi birşeyler yine yazdı da hatırlamıyorum 🙄bende cevap yazdım tövbe tövbe o nasıl bi cevap dediim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız benimki kocaman olmuş halen öyle 🥴🥴belki inanmazsin ama benim banyoda leğenim hep yerde içinde zıbın var🤣🤣🤣

Kız geçen gün bişey sormuştu ebru da cevap yazmıştı oda sen Allah mısın nerden biliyorsun dedi birşeyler yine yazdı da hatırlamıyorum 🙄bende cevap yazdım tövbe tövbe o nasıl bi cevap dediim
Hee hee sözde ebru bunun enfeksiyonuna takmış 😂😂ondan o sözleri

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

4 numara kullanıyorum 5 geceyimmi artık kıyafet bulamıyorum artık 😏😏🥴🥴🙄

Tüm sayfalar yüklendi.