Bakarmısınız ben yine geldim 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde gizemisim0 tarafından oluşturulan Bakarmısınız ben yine geldim 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,262 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bakarmısınız ben yine geldim 😂
Konbuyu başlatan gizemisim0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gizemisim0

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doğanın ablalığını görmek için çok sabırsızlanıyorum ama daha vakti uzun galiba ya yakamdan düşmüyor 🤦‍♀️ sürekli meme meme diye peşimde geziyor biraz azaltayım da yemek yesin bari dedim yok geçen amcasının karşısında kucağıma uzandı kazağımı kaldırıyordu 🫣🫣🫣🫣 çok utandım nasıl kaçsam bilemedim de abim anlayışlı adamdır hiç sesini etmeden kalktı oğullarını topladı gitti sağolsun
Allah razı olsun da laf edilecek bir şey de yok canım çocuk aklı ermiyor ki kayra da öyleydi ben bıraktırdım da hem gece uykusu düzene girdi hemde yemeği
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aman abla öyle insanları ben Allah'a havale ediyorum napıyım şimdi aynı şekilde ben cevap versem seviyesine düşecem gerek duymadım

Valla Allah'ta ona biliyorda vermiyor bence abla benden de küçükmüş ailesi kurtulmak için 18 inden önce evlendirmiş heralde kendisini ergen ergen
Boşvet canım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun da laf edilecek bir şey de yok canım çocuk aklı ermiyor ki kayra da öyleydi ben bıraktırdım da hem gece uykusu düzene girdi hemde yemeği

Boşvet canım
Yoo mal gibi oturup benim kalkmamı da bekleyebilirdi var öyle biri de şükür bana denk gelmedi henüz ha ben zaten çoğu kadınların yanında bile emzirme taraftarı değilim ama bebişlerin sağı solu belli değil bir anda kaldırıyorlar üstü başı 🤣🤣🤣

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Aman abla öyle insanları ben Allah'a havale ediyorum napıyım şimdi aynı şekilde ben cevap versem seviyesine düşecem gerek duymadım

Valla Allah'ta ona biliyorda vermiyor bence abla benden de küçükmüş ailesi kurtulmak için 18 inden önce evlendirmiş heralde kendisini ergen ergen
Aferin kız sana 😘😘😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yoo mal gibi oturup benim kalkmamı da bekleyebilirdi var öyle biri de şükür bana denk gelmedi henüz ha ben zaten çoğu kadınların yanında bile emzirme taraftarı değilim ama bebişlerin sağı solu belli değil bir anda kaldırıyorlar üstü başı 🤣🤣🤣
Katılıyorum bende kimsenin yanında emzirme taraftarı değilim 🤦🏻‍♀️nazardan çok korkarım çünkü

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum bende kimsenin yanında emzirme taraftarı değilim 🤦🏻‍♀️nazardan çok korkarım çünkü
Aynen nazardan sütü çekilen bir kadınla konuştum normalde çocuğum ağzını bir anda çektiğinde yüzüne fışkırırdı nazardan sonra zar zor yettim sonra da çekildi gitti demişti el kadar bebenin rızkından ne isterler 🤷‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen nazardan sütü çekilen bir kadınla konuştum normalde çocuğum ağzını bir anda çektiğinde yüzüne fışkırırdı nazardan sonra zar zor yettim sonra da çekildi gitti demişti el kadar bebenin rızkından ne isterler 🤷‍♀️
İşte annem hep uyarırdı beni kayrada aman kızım kimsenin yanında emzirme diye maşallh sütüm de fazlaydı yani dediğin gibi kayra cok cok demeye başladığı an ben hastane odalarında konuşmaya başlardım sütümün fazla olduğunu anlamasınlar diye 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ayy ben ona şok olmuştum eşinizle nasıl tanıştınız diye postta yazmoştı eşiyle 12 yaşında konuşmaya başlamış 14ünde kaçmış mıydı neydi şok olmuştum benim de kızım var Rabbim göstermesin hızlı yaşayınca hayat hızlı tükeniyor her şey yaşında güzel

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Ayy ben ona şok olmuştum eşinizle nasıl tanıştınız diye postta yazmoştı eşiyle 12 yaşında konuşmaya başlamış 14ünde kaçmış mıydı neydi şok olmuştum benim de kızım var Rabbim göstermesin hızlı yaşayınca hayat hızlı tükeniyor her şey yaşında güzel
İşte kalite belli oluyor abla bende 16ımda konuşmaya başladım ama 20 yaşında evlendim 14 ünde kaçmak nedir Allah akıl fikir versin bide benim kocama gerizekalı diyor seni nasıl aldı diyor ailesi erken yaşta bunu vermiş onu alan kocası nasıl aldıysa kalitesiz insan 😂😂😂🤦🏻‍♀️ mübarek gün gerçektn Allah Isla etsin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-12-10
Gebeliğinizin 11. Haftasındasınız.
Bebeğimiz artık tamamen oluştu. tekme atar, gerilir, hıçkırır ancak bunların hiçbirini hissetmezsiniz. bebeğiniz
incir kadar olur. bulantı ve kusma azalır. kendinizi daha iyi hissedersiniz. ancak kabızlık ve mide yanmaları
başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 7 cm ağırlıgı 8 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İşte kalite belli oluyor abla bende 16ımda konuşmaya başladım ama 20 yaşında evlendim 14 ünde kaçmak nedir Allah akıl fikir versin bide benim kocama gerizekalı diyor seni nasıl aldı diyor ailesi erken yaşta bunu vermiş onu alan kocası nasıl aldıysa kalitesiz insan 😂😂😂🤦🏻‍♀️ mübarek gün gerçektn Allah Isla etsin
Lütfen sende artık konuyu uzatma canım

Tüm sayfalar yüklendi.