Bakarmısınız ben yine geldim 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde gizemisim0 tarafından oluşturulan Bakarmısınız ben yine geldim 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,174 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bakarmısınız ben yine geldim 😂
Konbuyu başlatan gizemisim0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gizemisim0

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İnsanlara hakare etme hakkını kim veriyor peki sana kız sana defol yazmış saydırmışta saydırmışsın bu nasıl bir üslup ua . Ondan öncede ebruya köpek demişsin eee o kız sana ne dedi . Bir kere daha ağzını bozduğun an üyeliğin silinir zaten meram etme
Ya vallahi okurken şok oldum Gizem arkadaş ta peygamber sabrı varmış 🤣 ben olsaydım ohoooooo 🤣🤣
Kız hiçbir şey söylemedi ortada bir şey yokken kızın üstüne saldırdılar rahatsız oluyorsanız yazmayın çıkın cevap yazmayın niye hakaret ediyorsun ki kimsenin kimseye burada hakaret etme hakkı yok.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız Sümeyra ben bile okuyunca nevrim döndü ya nasıl sinirlendim 🤦🏻‍♀️ hayır kızın dediği bi şey de yok kız buğlemimle konuşuyor bu saçma saçma atlamış ortaya . Ebruya da köpek filan yazmış şarteller sonradan attı bende sildim 😂😂
Aynen ben de gördüm o köpek yazdığını kendimi zor tuttum o kişilere şahıslara yazmamak için benimle de diyaloğa girmesinler diye yoksa ben Gizem arkadaş gibi sakin kalamam vallahi o ne biçim bir şeydi ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya vallahi okurken şok oldum Gizem arkadaş ta peygamber sabrı varmış 🤣 ben olsaydım ohoooooo 🤣🤣
Kız hiçbir şey söylemedi ortada bir şey yokken kızın üstüne saldırdılar rahatsız oluyorsanız yazmayın çıkın cevap yazmayın niye hakaret ediyorsun ki kimsenin kimseye burada hakaret etme hakkı yok.

Aynen ben de gördüm o köpek yazdığını kendimi zor tuttum o kişilere şahıslara yazmamak için benimle de diyaloğa girmesinler diye yoksa ben Gizem arkadaş gibi sakin kalamam vallahi o ne biçim bir şeydi ya
Ben yazmayı geçtim post açıyorsa tabiki herkws olumlu yada olumsuz yazacak ama saygı çerçevesinde kız zaten buğlemle saygı çerçevesinde tartışmış ama yok leyla olayı abartmışta abartmış

rank
Ben yazmayı geçtim post açıyorsa tabiki herkws olumlu yada olumsuz yazacak ama saygı çerçevesinde kız zaten buğlemle saygı çerçevesinde tartışmış ama yok leyla olayı abartmışta abartmış
Aynen katılıyorum ben de ona şaşırdım zaten o Leyla niye o kadar büyütmüş ki sanki kız Gizem ona küfür atmış hakaret etmiş Şok oldum o an ne oluyor ya dedim

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya tekrar tekrar okudum kız bir şey mi dedi diye ne demek senden anne olmaz kararı kendi veriyor galiba 😡 tövbeler olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet ya tekrar tekrar okudum kız bir şey mi dedi diye ne demek senden anne olmaz kararı kendi veriyor galiba 😡 tövbeler olsun
Ya her şeyi geçtim kendisi de anne olmak isteyen bir kadın . Kadın kadına bunu der mi ya resmen kadın kadına düşman şu platformda bari yapılmaz ya herkes anne olmak istiyor birimiz bile günü bir gün geçse heyecan yapıp acaba gebemiyiz diyoruz ama bu bilip bilmemekle değil ki elbette doktorlar 7 gün bekleyin diyor ama heyecan o annelik duygusu bambaşka bir şey . Yani nispet yapar gibi üç tane çocuğum vardı kaybettim ben en azından anneyim demesi bile o kadar iğrenç bir yazı ki 🤦🏻‍♀️

Aynen katılıyorum ben de ona şaşırdım zaten o Leyla niye o kadar büyütmüş ki sanki kız Gizem ona küfür atmış hakaret etmiş Şok oldum o an ne oluyor ya dedim
Bende bende delirdim zaten

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ya her şeyi geçtim kendisi de anne olmak isteyen bir kadın . Kadın kadına bunu der mi ya resmen kadın kadına düşman şu platformda bari yapılmaz ya herkes anne olmak istiyor birimiz bile günü bir gün geçse heyecan yapıp acaba gebemiyiz diyoruz ama bu bilip bilmemekle değil ki elbette doktorlar 7 gün bekleyin diyor ama heyecan o annelik duygusu bambaşka bir şey . Yani nispet yapar gibi üç tane çocuğum vardı kaybettim ben en azından anneyim demesi bile o kadar iğrenç bir yazı ki 🤦🏻‍♀️

Evet ya kız yine sınırını korumuş helal olsun hayretle okudum yazılanları biz biri hamilelik şüphesi duysun ya da müjde versin hemen daha telefondan sarılıyoruz tebrik ediyoruz anne olmak isteye moral veriyoruz destek oluyoruz elden geldiğince ki zaten bu platformun kuruluş amacı destek bilgi paylaşımı bilemedim bazıları çok kolay acımasızlaşıyor okudukça üzülüyor onun etrafındakiler adına üzülüyor insan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet ya kız yine sınırını korumuş helal olsun hayretle okudum yazılanları biz biri hamilelik şüphesi duysun ya da müjde versin hemen daha telefondan sarılıyoruz tebrik ediyoruz anne olmak isteye moral veriyoruz destek oluyoruz elden geldiğince ki zaten bu platformun kuruluş amacı destek bilgi paylaşımı bilemedim bazıları çok kolay acımasızlaşıyor okudukça üzülüyor onun etrafındakiler adına üzülüyor insan
Aynen öyle canım ya bazıları cidden sevinç nasıl paylaşılır bilmiyor içlerini resmen kin bağlamış 🤦🏻‍♀️. Sen şimdi ben hamileyim desen senden fazla ben sevinirim 😂😂doğaya kardeş gelecek diye zaten eskilerin gebe kalmadını dört gözle bekliyorum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım ya bazıları cidden sevinç nasıl paylaşılır bilmiyor içlerini resmen kin bağlamış 🤦🏻‍♀️. Sen şimdi ben hamileyim desen senden fazla ben sevinirim 😂😂doğaya kardeş gelecek diye zaten eskilerin gebe kalmadını dört gözle bekliyorum
Doğanın ablalığını görmek için çok sabırsızlanıyorum ama daha vakti uzun galiba ya yakamdan düşmüyor 🤦‍♀️ sürekli meme meme diye peşimde geziyor biraz azaltayım da yemek yesin bari dedim yok geçen amcasının karşısında kucağıma uzandı kazağımı kaldırıyordu 🫣🫣🫣🫣 çok utandım nasıl kaçsam bilemedim de abim anlayışlı adamdır hiç sesini etmeden kalktı oğullarını topladı gitti sağolsun

rank

Aynen canım bende onu düşündüm şuan aynı kaderi yaşıyorlar empati kuracağına üstüne gitti kızın 😒🙄

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Canım vallahi sana helal olsun ben senin yerinde olsaydım bana söylediklerini 10 kat müslini söylerdim ona sen iyi sabırlı çıkmışsın vallahi helal olsun seni alkışlıyorum👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Canım vallahi sana helal olsun ben senin yerinde olsaydım bana söylediklerini 10 kat müslini söylerdim ona sen iyi sabırlı çıkmışsın vallahi helal olsun seni alkışlıyorum👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Aman abla öyle insanları ben Allah'a havale ediyorum napıyım şimdi aynı şekilde ben cevap versem seviyesine düşecem gerek duymadım

Valla Allah'ta ona biliyorda vermiyor bence abla benden de küçükmüş ailesi kurtulmak için 18 inden önce evlendirmiş heralde kendisini ergen ergen

Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-12-10
Gebeliğinizin 10. Haftasındasınız.
Embryo gelişimi tamamlanır. artık fetal dönem başlar. fetal dönemde organlar ve vücut hızlıca büyür ve
olgunlaşır. cilt hala yarı şeffaf görünümde ince kol ve bacaklar kıvrılabilir ve parmaklar belirgin olarak
görülür. bebeğimiz küçük mandalina kadar olur. rahim büyüklüğünüz greyfurt kadar olur. hafif kilo alımı başlar.
karın ve kalça bölgesi genişler. spora başlamak gerekir. en ideal yüzme ve yürüme.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 5.5 cm ağırlıgı 6 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.