Bakarmısınız ben yine geldim 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde gizemisim0 tarafından oluşturulan Bakarmısınız ben yine geldim 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,711 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bakarmısınız ben yine geldim 😂
Konbuyu başlatan gizemisim0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gizemisim0

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Vallahi hakk etmiş de soylemisim birdaha olsa birdaha soylerim hicde Umrumda degil, kendisi benj tersledi ben kotu bisey yazinca mi kotu oluyorum , Hala da arkasindayim Edepsiz ahlaksiz ve terbiyesiz birisin gizemcimmm ve hala da son sabrimdasin , kufuru yeycen sonunda ve Acikcasi Umrumda da degil Uyari Uveylimi de Kapatmak istiyomm zaten oyuzden .. Sorun yok
İnsanlara hakare etme hakkını kim veriyor peki sana kız sana defol yazmış saydırmışta saydırmışsın bu nasıl bir üslup ua . Ondan öncede ebruya köpek demişsin eee o kız sana ne dedi . Bir kere daha ağzını bozduğun an üyeliğin silinir zaten meram etme

G

Gülhanım

Guest
Benim adetim yine gecikti 3 gün geçti ara ara kasıklarımda batma oluyor göğüs ucunun tam altında da ara ara sızlıyor 1 haftadır da göğüslerim çok şiş aşırı acıyor gerim gerim gerildi hiç böyle olmazdı ucunun altında da hiç acıma olmazdı gündüzde oruç olduğum için midem sürekli bulanıyor ama yemek yiyincede geçiyor test yapmalı mıyım yoksa yine normal gecikme mi acaba
3-4 gün gecikme az değil ama sebebi illa hamilelikte olmayabilir ALLAH sana hayırlı zamanda hayırlısıyla nasip etsin evlat içi sıra tüm isteyenlere de test yap çıkmazsa yarın gidip kan ver orda daha net çıkıyor ben gebeliklerim de adet günü yapıyorum genelde testi artık vücudumu tanıyorum verdiği sinyallerden senin belirtilerin de genelde hamilelik belirtileri hayırlısı olsun hakkın da insallah

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Uzatma sana bişey diyen yok muhattap olma benimle rica ediyorum
ayy kiyamam biri seni savununca Edepli ve saygiyi mi ogretin . Uzatiyorun Napacan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsanlara hakare etme hakkını kim veriyor peki sana kız sana defol yazmış saydırmışta saydırmışsın bu nasıl bir üslup ua . Ondan öncede ebruya köpek demişsin eee o kız sana ne dedi . Bir kere daha ağzını bozduğun an üyeliğin silinir zaten meram etme
Ayy canim buyur Silebilirsin çokda Korkdum biliyon mu ee oda haketmis doguruyu soyleyen 9 koyden kovulur canim

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
ayy kiyamam biri seni savununca Edepli ve saygiyi mi ogretin . Uzatiyorun Napacan
Kimsenin savunmasına gerek yok canım benim ergen gibi hala bi haller edalar ben zaten sen gibi terbiyesizlik yapmadım sen kendine bak

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-12-10
Gebeliğinizin 15. Haftasındasınız.
Bebeğiniz Yaklaşık Elma Büyüklügünde.
Göz kapakları hala kapalı ancak ışığa duyarlılık olur. eğer karın bölgesine ışık tutarsak yönünü çevirir.
Amniyotik sıvı solunum sistemini doldurarak akciğer gelişimine yardımcı olur.
Bu dönemde bazı gebelerde burun kanaması görülür. bunun sebebi kan hacminin artışı ve damarlarda oluşan genişleme ve 2. trimesterde oluşan tansiyon düşmeleri.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 12 cm ağırlıgı 74 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Doğruyu söyleme biçimi vardır birde halk dilinde buna edep denir bilmem biliyor musun . Kıza ailenden terbiye almadın mı demişsin eee sen o kadar ağzını bozarken ailenden terbiye almadın mı . Nerede üslup nerede terbiye. Birine bir şey derken biraz düşün sonradan aynısını yapma . Kork diye demiyorum zatsn uyarıyorum sadece ama emin ol bir daha tekrarlanırsa bu herkes için geçerli çünkü uygulamada düzen ve terbiyeyi denk tutmamız gerekiyor herkes saygı çerçevesinde tartışabilir ama kimse kimseye hakaret edemez…

Ayy canim buyur Silebilirsin çokda Korkdum biliyon mu ee oda haketmis doguruyu soyleyen 9 koyden kovulur canim

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Kimsenin savunmasına gerek yok canım benim ergen gibi hala bi haller edalar ben zaten sen gibi terbiyesizlik yapmadım sen kendine bak
🤣🤣 tamam dur bakayim .. aa bakdim birda sana Bakiyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Doğruyu söyleme biçimi vardır birde halk dilinde buna edep denir bilmem biliyor musun . Kıza ailenden terbiye almadın mı demişsin eee sen o kadar ağzını bozarken ailenden terbiye almadın mı . Nerede üslup nerede terbiye. Birine bir şey derken biraz düşün sonradan aynısını yapma . Kork diye demiyorum zatsn uyarıyorum sadece ama emin ol bir daha tekrarlanırsa bu herkes için geçerli çünkü uygulamada düzen ve terbiyeyi denk tutmamız gerekiyor herkes saygı çerçevesinde tartışabilir ama kimse kimseye hakaret edemez…
aaa almamișim terbiye nolacak simdi , Beni uyarmayin direk uveylimi kapatin ' cunku duracami zannetmiyorum Boyle kişilerden ..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
🤣🤣 tamam dur bakayim .. aa bakdim birda sana Bakiyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

aaa almamișim terbiye nolacak simdi , Beni uyarmayin direk uveylimi kapatin ' cunku duracami zannetmiyorum Boyle kişilerden ..
Olur hemen kapatalım üyeliğini. İyi bari en azından kendini biliyorsun . Ağzını bozacağını da teyit etmiş olduğumuza göre hadi güle güle işimiz gücümüz yok birde ağız bozukluğuyla uğraşıyoruz ya

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen saygı çervesinde konuş uslubun çok yalnis @Buğlemim sana yalnis bir kelime kullanmadı @gizemisim0 o zaman git kan ver soru soruyorsan elestiriye açık ol anlamıyorum bu tür insnalari canavar çıkıyor içinizden karakteriniz bu !

Vallahi hakk etmiş de soylemisim birdaha olsa birdaha soylerim hicde Umrumda degil, kendisi benj tersledi ben kotu bisey yazinca mi kotu oluyorum , Hala da arkasindayim Edepsiz ahlaksiz ve terbiyesiz birisin gizemcimmm ve hala da son sabrimdasin , kufuru yeycen sonunda ve Acikcasi Umrumda da degil Uyari Uveylimi de Kapatmak istiyomm zaten oyuzden .. Sorun yok
Arkadaşım bence sende çok uzattın ama tamam üyeliğini kapatmak istiyorsan kimseye satasmadan kapat o arkadaşla bende ileri geri yaptım ama uzatmadim bence ileri gidiyorsun tartişmalarda elbette olur ama seviyeli seviyemizi korusakmı acaba Leyla Gül

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Arkadaşım bence sende çok uzattın ama tamam üyeliğini kapatmak istiyorsan kimseye satasmadan kapat o arkadaşla bende ileri geri yaptım ama uzatmadim bence ileri gidiyorsun tartişmalarda elbette olur ama seviyeli seviyemizi korusakmı acaba Leyla Gül
Üyeliği silindi csnım O kadar hakarete dün kapatılması lazımdı ama yazdığı argo laflar bugun görüldü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar