Bakarmısınız ben yine geldim 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde gizemisim0 tarafından oluşturulan Bakarmısınız ben yine geldim 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,964 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bakarmısınız ben yine geldim 😂
Konbuyu başlatan gizemisim0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gizemisim0

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Demek istediğinin farkındayım hülyam zaten uyarıyı vermişsin kıza onu da gördüm tek sorun ondan önce leylanın yazdığı mesajlrı yada sonradan yazdığı mesajları gördün mü resmen bir köpek demiş sonra ağzına ne gelirse saydırmış kıza 🤦🏻‍♀️. Burada @Buğlemim E tabiki laf etmiyorum sonuna kadar haklı kız yorumunda benim demek istediğim leyla nın yazdığı mesajlar az önce ben görüp uyarı verdim mesajlarına ağza alınmayak laflar etmiş kıza kız ona rağmen terbiyesini bozmamış .
Leyla abartmış bence çok cikismis gerek yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız Sümeyra ben bile okuyunca nevrim döndü ya nasıl sinirlendim 🤦🏻‍♀️ hayır kızın dediği bi şey de yok kız buğlemimle konuşuyor bu saçma saçma atlamış ortaya . Ebruya da köpek filan yazmış şarteller sonradan attı bende sildim 😂😂
Ayşenur

Son düzenleme:

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
İşte annem hep uyarırdı beni kayrada aman kızım kimsenin yanında emzirme diye maşallh sütüm de fazlaydı yani dediğin gibi kayra cok cok demeye başladığı an ben hastane odalarında konuşmaya başlardım sütümün fazla olduğunu anlamasınlar diye 😂😂
En güzelini yapmışsın çocuğunu rızkını korumuşsun bunun mahremiyet yanı da var hem bebek hem anne için ama hani derler ya amaaann hepimiz kadınız ne olacak çıkar emzir ha sonra da gelsin eleştiriler güya kendi çapında yol göstermeler 🤦‍♀️ doğru kadınız ama çoğumuzun birbirimizin hakkına fikrine saygısı yok ne yazık ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
En güzelini yapmışsın çocuğunu rızkını korumuşsun bunun mahremiyet yanı da var hem bebek hem anne için ama hani derler ya amaaann hepimiz kadınız ne olacak çıkar emzir ha sonra da gelsin eleştiriler güya kendi çapında yol göstermeler 🤦‍♀️ doğru kadınız ama çoğumuzun birbirimizin hakkına fikrine saygısı yok ne yazık ki
Çoğumuz mu çevremde gördüğüm hiç bir kadının ne saygısı ne sevgisi var kadın kadının düşmanı resmen 🤦🏻‍♀️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Çoğumuz mu çevremde gördüğüm hiç bir kadının ne saygısı ne sevgisi var kadın kadının düşmanı resmen 🤦🏻‍♀️
Haklısın bir de şu var ya hani amaann sen ne gördün biz tarla işi yaptık hayvan işi yaptık evde 10 15 başa yemek yaptık da çocuğumuzu da emzirdik 🤦‍♀️ önceleri içten içe kızardım sadece şiimdi direkt sen sıkıntı çekince anne oldun da ben çekmedim diye anne olamıyor muyum illa ben de mi sıkıntı çekeyim falan diyorum susmamam gerektiğini çok iyi öğrendim şu 2 senede terbiyesiz diyen olursa da varsın desinler vallahi hiiiçç çekemiycem milletin nazını sazını benden ilgi sevgi bekleyen bir yavrum var ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Haklısın bir de şu var ya hani amaann sen ne gördün biz tarla işi yaptık hayvan işi yaptık evde 10 15 başa yemek yaptık da çocuğumuzu da emzirdik 🤦‍♀️ önceleri içten içe kızardım sadece şiimdi direkt sen sıkıntı çekince anne oldun da ben çekmedim diye anne olamıyor muyum illa ben de mi sıkıntı çekeyim falan diyorum susmamam gerektiğini çok iyi öğrendim şu 2 senede terbiyesiz diyen olursa da varsın desinler vallahi hiiiçç çekemiycem milletin nazını sazını benden ilgi sevgi bekleyen bir yavrum var ❤️
Ay bunu banada çok diyen oldu ilk lafım yapmasaydın o zaman oluyor benim hayır zorla ben tarlaya göndermedim ya 🤦🏻‍♀️. Benim annem de bana ve kardeşime gebe iken tarlalarda sürünmüş hep ama kadın bir kere ben şuram ağrıyor anne desem bana kalkıp bu lafı etmedi. Kızım yat dinlen iki canlısın insan yoruluyor ha bire dert yanar annem keşke şimdi ki aklım olsaydı hiç yapmazdım diye. Milleti anlamıyorum senin çağınla benim ki bir mi yetiştiğimiz ortam bir mi değil ? Eskiden tarla çok yoğunmuş köyler vs şehir hayatı bile o kadar yokmuş yani şehirli isen lüksün şimdi öyle mi değil devie değişti ama insan kafası devir gibi değişemiyor hele bazılarının stabil olarak o çağda kalması 😂😂en sinir bozucu şey ben bazı gereksizlerle hiç tartışmıyorum bile düşün tamam deyip konuyu kapatıyorum

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kız Sümeyra ben bile okuyunca nevrim döndü ya nasıl sinirlendim 🤦🏻‍♀️ hayır kızın dediği bi şey de yok kız buğlemimle konuşuyor bu saçma saçma atlamış ortaya . Ebruya da köpek filan yazmış şarteller sonradan attı bende sildim 😂😂
Kız bu Leyla geçen de yine saçma sapan konuştu da neyse dedim 😏😏iyi değil bence yazık valla

Tüm sayfalar yüklendi.