Bakarmısınız ben yine geldim 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde gizemisim0 tarafından oluşturulan Bakarmısınız ben yine geldim 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,144 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bakarmısınız ben yine geldim 😂
Konbuyu başlatan gizemisim0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gizemisim0

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Benim adetim yine gecikti 3 gün geçti ara ara kasıklarımda batma oluyor göğüs ucunun tam altında da ara ara sızlıyor 1 haftadır da göğüslerim çok şiş aşırı acıyor gerim gerim gerildi hiç böyle olmazdı ucunun altında da hiç acıma olmazdı gündüzde oruç olduğum için midem sürekli bulanıyor ama yemek yiyincede geçiyor test yapmalı mıyım yoksa yine normal gecikme mi acaba
Test yapmalısın
Allah gönlüne göre versin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Bazı mesajlar bana komik geliyor hem günü geçmiş hem soruyor yapayimmi yapmayayimmi hayır biz yapma desek yapmiycakmi acaba 🫤
Ben 6 aylık evliyim ve yaşım 20 bursıda soru sormak için var ve yaşça büyük ablalar var burda çocukları olan var 2 3 tane testlerde de bazen çıkmıyor erken olduğu için 3 gün geçti acaba erken olur mu diye tecrübeli ablalarımdan fikir alıyorum madem komik geliyor yazma cevap verme cevap verenler çokta güzel veriyor insanların hevesini kırmaya ne gerek var anlamıyorum aynen yapma derseniz yamıyıcam bazı şeyler herkese sorulmaz anneye yakına ve burda da tecrübeli insanlar olduğu için sormak istedim gerkesiz duyar kasma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim 🤲🏻
Amin ablacım teşekkür ederim

Ben 6 aylık evliyim ve yaşım 20 bursıda soru sormak için var ve yaşça büyük ablalar var burda çocukları olan var 2 3 tane testlerde de bazen çıkmıyor erken olduğu için 3 gün geçti acaba erken olur mu diye tecrübeli ablalarımdan fikir alıyorum madem komik geliyor yazma cevap verme cevap verenler çokta güzel veriyor insanların hevesini kırmaya ne gerek var anlamıyorum aynen yapma derseniz yamıyıcam bazı şeyler herkese sorulmaz anneye yakına ve burda da tecrübeli insanlar olduğu için sormak istedim gerkesiz duyar kasma yaşım küçük olmasına rağmen en azından bazılar gibi adet kanımı atıp yerleşme kanaması mı diye sormuyorum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-12-10
Gebeliğinizin 10. Haftasındasınız.
Embryo gelişimi tamamlanır. artık fetal dönem başlar. fetal dönemde organlar ve vücut hızlıca büyür ve
olgunlaşır. cilt hala yarı şeffaf görünümde ince kol ve bacaklar kıvrılabilir ve parmaklar belirgin olarak
görülür. bebeğimiz küçük mandalina kadar olur. rahim büyüklüğünüz greyfurt kadar olur. hafif kilo alımı başlar.
karın ve kalça bölgesi genişler. spora başlamak gerekir. en ideal yüzme ve yürüme.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 5.5 cm ağırlıgı 6 gr :)

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Benim adetim yine gecikti 3 gün geçti ara ara kasıklarımda batma oluyor göğüs ucunun tam altında da ara ara sızlıyor 1 haftadır da göğüslerim çok şiş aşırı acıyor gerim gerim gerildi hiç böyle olmazdı ucunun altında da hiç acıma olmazdı gündüzde oruç olduğum için midem sürekli bulanıyor ama yemek yiyincede geçiyor test yapmalı mıyım yoksa yine normal gecikme mi acaba
Yapabilirsin canm

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Test yap ben hamileyken her acıktım da midem bulanirdi Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin sana

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Hakaret içerikli mesajlar atmıyoruz !!!
Test yap ben hamileyken her acıktım da midem bulanirdi Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin sana
Allah Allah 🤣 Benim Adetim geçikdini soyleyince Enfekson Enfekson diye tuturdun bu Ablamiza niye Ben gebeyken diyon 🤣🤣 senin Bana Gazdin mi var kiz 🤣🤣🤣 Çok komiksin Guldurdun kiz beni Galiba benle kanka olmak istedin ya ama samimi olmadim senle ozel Mesajlarda oyuzden , Bana bir zafin var ama olsun Kopegin duasi tutsaydi Gokden kemik Yağardi derdi Buyuklerimiz 😉😗🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ben 6 aylık evliyim ve yaşım 20 bursıda soru sormak için var ve yaşça büyük ablalar var burda çocukları olan var 2 3 tane testlerde de bazen çıkmıyor erken olduğu için 3 gün geçti acaba erken olur mu diye tecrübeli ablalarımdan fikir alıyorum madem komik geliyor yazma cevap verme cevap verenler çokta güzel veriyor insanların hevesini kırmaya ne gerek var anlamıyorum aynen yapma derseniz yamıyıcam bazı şeyler herkese sorulmaz anneye yakına ve burda da tecrübeli insanlar olduğu için sormak istedim gerkesiz duyar kasma

Defalarca soruyorsun ya bunda bilmiycek tecrübeyle alakalı bir durum yok ayrıca yazarım tatlim sen nasıl soru soruyorsan bende istedigim gibi cevap vermekte özgürüm ...👍

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Sana da gelince Canim Oncelikle Hayirlisi neyse o olsun Ama her Adet geçikmesi hamilelik degil gidip kan ver varsa çikar bende 9 gun geçikiyorum Ama doctorlarimiz 1 hafta geçikmeyi normal karşiliyor

Defalarca soruyorsun ya bunda bilmiycek tecrübeyle alakalı bir durum yok ayrıca yazarım tatlim sen nasıl soru soruyorsan bende istedigim gibi cevap vermekte özgürüm ...👍
Evet ya bunun tercube veya Yașla alakali degildir test yap varsa cikar yoksa yok veya git kan verin burda biz bilemiyoruz daha once dedim gibi bizim utrason gozumuz yok bakinca Anlamiyoruz gebe misiniz degil misiniz, ve her geçikme gebelik degildir Pcos olabilirsiniz de

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Ablacım anlamıyon heralde erken de olunca çıkmıyor ya hani acaba yapıyım mı diye sordum hamilemiyim diye değil işte bende onu diyorum sordum özgürce madem ters türs cevap verme özgürce cevap veriyorsan venim sorduğumada karışma defalarca da sormadım ayrıca bu ikinci tecrübeyle bilmemeklede alakası var boş konuşma

Ablacım anlamıyon heralde erken de olunca çıkmıyor ya hani acaba yapıyım mı diye sordum hamilemiyim diye değil işte bende onu diyorum sordum özgürce madem ters türs cevap verme özgürce cevap veriyorsan venim sorduğumada karışma defalarca da sormadım ayrıca bu ikinci tecrübeyle bilmemeklede alakası var boş konulma
Tamam ablacım amin inşallah çok teşekkürlet

Allah Allah 🤣 Benim Adetim geçikdini soyleyince Enfekson Enfekson diye tuturdun bu Ablamiza niye Ben gebeyken diyon 🤣🤣 senin Bana Gazdin mi var kiz 🤣🤣🤣 Çok komiksin Guldurdun kiz beni Galiba benle kanka olmak istedin ya ama samimi olmadim senle ozel Mesajlarda oyuzden , Bana bir zafin var ama olsun Kopegin duasi tutsaydi Gokden kemik Yağardi derdi Buyuklerimi

Allah Allah 🤣 Benim Adetim geçikdini soyleyince Enfekson Enfekson diye tuturdun bu Ablamiza niye Ben gebeyken diyon 🤣🤣 senin Bana Gazdin mi var kiz 🤣🤣🤣 Çok komiksin Guldurdun kiz beni Galiba benle kanka olmak istedin ya ama samimi olmadim senle ozel Mesajlarda oyuzden , Bana bir zafin var ama olsun Kopegin duasi tutsaydi Gokden kemik Yağardi derdi Buyuklerimiz 😉😗🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Tecrübeyle alakalı değil diyorsun sende sormuşsun sende ultrason gözü yokta diğer insanlarda mu var ben anlmadım

Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-12-10
Gebeliğinizin 10. Haftasındasınız.
Embryo gelişimi tamamlanır. artık fetal dönem başlar. fetal dönemde organlar ve vücut hızlıca büyür ve
olgunlaşır. cilt hala yarı şeffaf görünümde ince kol ve bacaklar kıvrılabilir ve parmaklar belirgin olarak
görülür. bebeğimiz küçük mandalina kadar olur. rahim büyüklüğünüz greyfurt kadar olur. hafif kilo alımı başlar.
karın ve kalça bölgesi genişler. spora başlamak gerekir. en ideal yüzme ve yürüme.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 5.5 cm ağırlıgı 6 gr :)
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar