Bakarmısınız ben yine geldim 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde gizemisim0 tarafından oluşturulan Bakarmısınız ben yine geldim 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,135 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bakarmısınız ben yine geldim 😂
Konbuyu başlatan gizemisim0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gizemisim0

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Hakaret içerikli mesajlar yazmayın. Üslubunuza dikkat edin !!
Ablacım anlamıyon heralde erken de olunca çıkmıyor ya hani acaba yapıyım mı diye sordum hamilemiyim diye değil işte bende onu diyorum sordum özgürce madem ters türs cevap verme özgürce cevap veriyorsan venim sorduğumada karışma defalarca da sormadım ayrıca bu ikinci tecrübeyle bilmemeklede alakası var boş konuşma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ablacım anlamıyon heralde erken de olunca çıkmıyor ya hani acaba yapıyım mı diye sordum hamilemiyim diye değil işte bende onu diyorum sordum özgürce madem ters türs cevap verme özgürce cevap veriyorsan venim sorduğumada karışma defalarca da sormadım ayrıca bu ikinci tecrübeyle bilmemeklede alakası var boş konulma

Tamam ablacım amin inşallah çok teşekkürlet

Tecrübeyle alakalı değil diyorsun sende sormuşsun sende ultrason gözü yokta diğer insanlarda mu var ben anlmadım
Yaw Allah Aşkina Bu Ablamiza Hamilesin sen yazin ya bunu duymak istiyor Eger hamile degilsin derseniz sizi tersliyor🤣Allahim ya tamam Abla tamam hamilesin sirff 3 guncuk gecikdin diye hamilesin aferin sana bekle 9 ay sora doguracaksin tebrikler ablacim anlamiyorsun galiba sen test yapmadan biliyorsan biz nerden bilekkkk git yaw yap kan testi ogren Allah allah bu kadar zor degil ABLA

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Yaw Allah Aşkina Bu Ablamiza Hamilesin sen yazin ya bunu duymak istiyor Eger hamile degilsin derseniz sizi tersliyor🤣Allahim ya tamam Abla tamam hamilesin sirff 3 guncuk gecikdin diye hamilesin aferin sana bekle 9 ay sora doguracaksin tebrikler ablacim anlamiyorsun galiba sen test yapmadan biliyorsan biz nerden bilekkkk git yaw yap kan testi ogren Allah allah bu kadar zor degil ABLA
Yav ne alaka bide abla diyon yaş olarak küçüğüm ama akıl olarak senden büyük olduğum kesin neyse senin şeyine düşemiycem defol

Ki ben sana bişey demedim kendi lendine neyin tribine girdin onuda anlamadım ayrıca seninde çocuğun olmuyormuş bana bu şekilde davranma da ayrı bişey ama Allah seninde kucağını doldursun şu mübarek Ramazan ayı hürmetine Allah isteyen herkese nasip etsin zor bişey

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-12-10
Gebeliğinizin 10. Haftasındasınız.
Embryo gelişimi tamamlanır. artık fetal dönem başlar. fetal dönemde organlar ve vücut hızlıca büyür ve
olgunlaşır. cilt hala yarı şeffaf görünümde ince kol ve bacaklar kıvrılabilir ve parmaklar belirgin olarak
görülür. bebeğimiz küçük mandalina kadar olur. rahim büyüklüğünüz greyfurt kadar olur. hafif kilo alımı başlar.
karın ve kalça bölgesi genişler. spora başlamak gerekir. en ideal yüzme ve yürüme.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 5.5 cm ağırlıgı 6 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Yav ne alaka bide abla diyon yaş olarak küçüğüm ama akıl olarak senden büyük olduğum kesin neyse senin şeyine düşemiycem defol
Sen önce usturublu konuş burada senden hepimiz yaşça büyüğüz eleştiriye açık değilsen yorum yapma usulünce hakaret etmeden cevap ver olurmu haddini aşma öyle yok defol yok akıl olarak sizden büyüğüm hadsizleşme.. seni ilk ve son kez uyarayım tamamı eleştiriye açık olmayan hiç kimse yorum yapmasın ozaman.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Benim adetim yine gecikti 3 gün geçti ara ara kasıklarımda batma oluyor göğüs ucunun tam altında da ara ara sızlıyor 1 haftadır da göğüslerim çok şiş aşırı acıyor gerim gerim gerildi hiç böyle olmazdı ucunun altında da hiç acıma olmazdı gündüzde oruç olduğum için midem sürekli bulanıyor ama yemek yiyincede geçiyor test yapmalı mıyım yoksa yine normal gecikme mi acaba
İnşallah vardır cnm 🥰🤲 Ama 3 gün az bir süre. sen Yine bekle canım birazdaha Geçsin sonra idrar testi yaparsın baktın ki idrarda negatif çıktı ozamn kan testi verirsin bazen çıkmayabiliyo idrarda cnm.Rabbim bu hayırlı ve mübarek Ayda gönlünden geçeni versin inşallah 🥰♥️🤲

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank

Ki ben sana bişey demedim kendi lendine neyin tribine girdin onuda anlamadım ayrıca seninde çocuğun olmuyormuş bana bu şekilde davranma da ayrı bişey ama Allah seninde kucağını doldursun şu mübarek Ramazan ayı hürmetine Allah isteyen herkese nasip etsin zor bişey
öncelikle ben senden Kuçugum Abla Ve daha yenisin Sen dua et Allah benim Yaşadiklarimi sana Yaşatmasin ,Ahimi alip ve Ben Anneyim canim hem de Üçüz Annesiyim sadece Evlatlarimi kaybetim ama yine de Anneyim

Sen önce usturublu konuş burada senden hepimiz yaşça büyüğüz eleştiriye açık değilsen yorum yapma usulünce hakaret etmeden cevap ver olurmu haddini aşma öyle yok defol yok akıl olarak sizden büyüğüm hadsizleşme.. seni ilk ve son kez uyarayım tamamı eleştiriye açık olmayan hiç kimse yorum yapmasın ozaman.
Aynen oyle kuşum❤️

öncelikle ben senden Kuçugum Abla Ve daha yenisin Sen dua et Allah benim Yaşadiklarimi sana Yaşatmasin ,Ahimi alip ve Ben Anneyim canim hem de Üçüz Annesiyim sadece Evlatlarimi kaybetim ama yine de Anneyim

Aynen oyle kuşum❤️
arica aile terbiyen yok galiba defol ne demek boyle terbiyesizle yazarsan kimse senle arkadas olmaz , Allah esine sabir versin su an onun icin Uzuldum hayati boyunca saygisiz biriyle evli kalacak , Allahim herkezin kalbine gore versin

Son düzenleme:

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen saygı çervesinde konuş uslubun çok yalnis @Buğlemim sana yalnis bir kelime kullanmadı @gizemisim0 o zaman git kan ver soru soruyorsan elestiriye açık ol anlamıyorum bu tür insnalari canavar çıkıyor içinizden karakteriniz bu !!!
Aynen kuzum ya Bana da defol diyor bu Nasil bir saygisizlik boyle . Ila hafendiye hamilesin diyelim oyle mutlu olur Ama git test yap veya kan ver gebe olmayabilirsin her geciken gebe olsa dedimizde tersliyor Yazik ailesi terbiye ogretmedi galiba

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank

Aynen oyle kuşum❤️

arica aile terbiyen yok galiba defol ne demek boyle terbiyesizle yazarsan kimse senle arkadas olmaz , Allah esine sabir versin su an onun icin Uzuldum hayati boyunca saygisiz biriyle evli kalacak , Allahim herkezin kalbine gore versin
Yav

Aynen oyle kuşum❤️

Yav neyse Allah sana sabır versin yok ahımı alma falan Allah akıl fikir versin ben hak edene hak ettiğini derim aile terbiyemde var çok şükür

Embryo gelişimi tamamlanır. artık fetal dönem başlar. fetal dönemde organlar ve vücut hızlıca büyür ve
olgunlaşır. cilt hala yarı şeffaf görünümde ince kol ve bacaklar kıvrılabilir ve parmaklar belirgin olarak
görülür. bebeğimiz küçük mandalina kadar olur. rahim büyüklüğünüz greyfurt kadar olur. hafif kilo alımı başlar.
karın ve kalça bölgesi genişler. spora başlamak gerekir. en ideal yüzme ve yürüme.

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Hakaret içerkli mesajlar yazmayın . Üslubunuza dikkat edin !!
Yav

Yav neyse Allah sana sabır versin yok ahımı alma falan Allah akıl fikir versin ben hak edene hak ettiğini derim aile terbiyemde var çok şükür
Yahudiler yesin seni de Yav larin pilava Olsun senin gerizekali beyinsiz bak bende çok guzel terbiyemi bozarim canimi sıkma canini sikarim duydun mu o kuçuk yağli beynini zorlama beyinsizim , Seni alan o gerizekali adama da acidim yazikkk sen ne anne olabilirsin nede Kari yazik zavaliiiiiiii , Allahim seni beyinsiz zavali biri olarak yaratmiş belli aile terbiyen yok Ahlaksiz seni senin terbiyen olsaydi senden buyuk yaşda insana terbiyesizce davranmasin .. sabrimin sonundasin eger biraz daha zorlarsan beni sana oyle kufur ederim ki olmayan beynin almaz

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum ya Bana da defol diyor bu Nasil bir saygisizlik boyle . Ila hafendiye hamilesin diyelim oyle mutlu olur Ama git test yap veya kan ver gebe olmayabilirsin her geciken gebe olsa dedimizde tersliyor Yazik ailesi terbiye ogretmedi galiba
Hamilesin deyin demedim ve siz ama git test ver kan ver gebe olmayabilirsinşz demediniz böyle deseydiniz konu buraya gelmezdi siz dalga geçerek komik dediniz bende cevabınızı verdim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar