Sorum var Bana dua eder misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bademli süt tarafından oluşturulan Bana dua eder misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,457 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana dua eder misiniz
Konbuyu başlatan Bademli süt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

özlemce

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 30+5 haftalık gebeyim serklajliyim kasılmalar nedeni ile dikiş içerden açılmış bir buçuk cm lik bir mesafe kalmış ciğer gekistirici yapıldı ilaçlar verildi durum yarın belli olacak şimdi den Allah razı olsun. Geçen eylül ayında 21. Haftada açılmadan dolayı doğum oldu ve ikizlerini kaybettim Allah bunu bana bağışlasın 🤲
amin insAllah evlat acısı zor bende kasimda 1 yil olacak oglumu kaybettim Allah yardım etsin insAllah dualrim seninle ve yavrunla tabiki insAllah rabbim gönlüne göre versin

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 30+5 haftalık gebeyim serklajliyim kasılmalar nedeni ile dikiş içerden açılmış bir buçuk cm lik bir mesafe kalmış ciğer gekistirici yapıldı ilaçlar verildi durum yarın belli olacak şimdi den Allah razı olsun. Geçen eylül ayında 21. Haftada açılmadan dolayı doğum oldu ve ikizlerini kaybettim Allah bunu bana bağışlasın 🤲
Rabbim evladını sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Dualarımız seninle canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Dualarımız seninle canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminnn Allah razı olsun tüm annelere

amin insAllah evlat acısı zor bende kasimda 1 yil olacak oglumu kaybettim Allah yardım etsin insAllah dualrim seninle ve yavrunla tabiki insAllah rabbim gönlüne göre versin
Gerçekten öyle o acıyı insan yaşayınca başka acıya gözü dolamıyor benim de 13 ay on beş gün oldu ikizlerimi kaybedeli geçmiyor unutulmuyor Allah sabrını versin sabrımızı versin inşaallah

Ederiz tabi canım rabbim yavrunu kucağına almayı nasip etsin
Allah razı olsun canım

özlemce

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah razı olsun

Gerçekten öyle o acıyı insan yaşayınca başka acıya gözü dolamıyor benim de 13 ay on beş gün oldu ikizlerimi kaybedeli geçmiyor unutulmuyor Allah sabrını versin sabrımızı versin inşaallah

Allah razı olsun canım
amin insAllah bende cok kotu seyler yasadim tabiki bebegimde dahil saatlerce süren ameliyat oldu6 gun yasadi sadece 😔 şuan bnde senin gibi hamileyim rabbim herkese yardm etsin sana da yavruna da benumde iste bu hafta kontrlm var kesin net olck birsey var mi yok mu diye insAllah bisi cikmaz ve sende sag salim kucağına alirsin

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
amin insAllah bende cok kotu seyler yasadim tabiki bebegimde dahil saatlerce süren ameliyat oldu6 gun yasadi sadece 😔 şuan bnde senin gibi hamileyim rabbim herkese yardm etsin sana da yavruna da benumde iste bu hafta kontrlm var kesin net olck birsey var mi yok mu diye insAllah bisi cikmaz ve sende sag salim kucağına alirsin
Amin canım benim senin de inşallah benim de 15 Eylül'de oğlan doğdu dört gün sancım kesilmeye çalışıldı olmadı kuveze alındı 18 akşam kız doğdu kız üç saat yaşadı oğlan yedi gün yaşadı sütüm geldi sagldim verdim. Sonra oglanı da kaybettim beş ay göğsünden süt kesilmedi 21. Haftada doğdukları için organlar tam gelismemisti kakasını yapması gerekiyordu yapamadı ve kaybettim bir kere hamile kaldım iki kere doğurdum iki kere kaybettim Allah onları aldı bunlara can versin. Sağlık versin inşallah senin de güzel günlerin olsun evladınla hepimizin inşaAllah🤲

Rabbim yardımcın olsun kuzum bütün dualarımız seninle sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲
Allah razı olsun canm🤲

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Dualarım seninle canim. Rabb'im bebegini sana bagişlasin sag salim kucağına alırsın innşallah 🙏🤲💕

Tüm sayfalar yüklendi.