Sorum var Bana dua eder misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bademli süt tarafından oluşturulan Bana dua eder misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,466 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana dua eder misiniz
Konbuyu başlatan Bademli süt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

özlemce

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım benim senin de inşallah benim de 15 Eylül'de oğlan doğdu dört gün sancım kesilmeye çalışıldı olmadı kuveze alındı 18 akşam kız doğdu kız üç saat yaşadı oğlan yedi gün yaşadı sütüm geldi sagldim verdim. Sonra oglanı da kaybettim beş ay göğsünden süt kesilmedi 21. Haftada doğdukları için organlar tam gelismemisti kakasını yapması gerekiyordu yapamadı ve kaybettim bir kere hamile kaldım iki kere doğurdum iki kere kaybettim Allah onları aldı bunlara can versin. Sağlık versin inşallah senin de güzel günlerin olsun evladınla hepimizin inşaAllah🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun canm🤲
Allah yardim etsin çok zor gercekten baska cocugun var mi peki ? sütte ah o süt emzirecek çocuğum yoktu sütüm akti gogsum şişti agridi nebileyim kotu süreç ama bu sefer kader belki bize de gülümser belli olmaz benim de bir oglum var çok şükür umarım seninde istediğin gibi olur her sey umarim birdaha aci yasamyiz

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Yok başka çocuğum.ilk olacaklardı olmadı alt komşum benden bir ay önce doğum yapmisti dünya güzeli oğlu oldu Allah bağışlasın gece o ağlıyordu ben yataktan elim karnimda firliyordum ona verecektim sütümü annesinin hiç gelmedi ama doktor ilaçla kesmek gerekir dedi ona da nasip olmadı.sonra karşı komşum sonra arkadaşım doğum yaptı hepsi odlarini paylaştı ben bir avuç mezar Allahım herkesin evladını karnında yanında nerede ise korusun 🤲

Dualarım seninle canim. Rabb'im bebegini sana bagişlasin sag salim kucağına alırsın innşallah 🙏🤲💕
Amin inşallah hepimizin canım Allah razı olsun🤲

Dualarım seninle canim. Rabb'im bebegini sana bagişlasin sag salim kucağına alırsın innşallah 🙏🤲💕

özlemce

Kayıtlı Üye
rank
Yok başka çocuğum.ilk olacaklardı olmadı alt komşum benden bir ay önce doğum yapmisti dünya güzeli oğlu oldu Allah bağışlasın gece o ağlıyordu ben yataktan elim karnimda firliyordum ona verecektim sütümü annesinin hiç gelmedi ama doktor ilaçla kesmek gerekir dedi ona da nasip olmadı.sonra karşı komşum sonra arkadaşım doğum yaptı hepsi odlarini paylaştı ben bir avuç mezar Allahım herkesin evladını karnında yanında nerede ise korusun 🤲

amin insAllah bana da ilaç verdi kesilmesi icin iki akrabam benden birer hafta arayla doğum yapti herkes mutlu mesut sevinirken ben agldm benim kucagm bom bos kaldı üzücü tabiki rabbim hepsinin evladina uzun ömürler versin insAllah ay insAllah bu sefr gönlünce olsun hersey

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 30+5 haftalık gebeyim serklajliyim kasılmalar nedeni ile dikiş içerden açılmış bir buçuk cm lik bir mesafe kalmış ciğer gekistirici yapıldı ilaçlar verildi durum yarın belli olacak şimdi den Allah razı olsun. Geçen eylül ayında 21. Haftada açılmadan dolayı doğum oldu ve ikizlerini kaybettim Allah bunu bana bağışlasın 🤲
Canimm Allahim sana bağışlasın yavrunu, Allah ikinizin de yardımcısı olsun 🙏🥺

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 30+5 haftalık gebeyim serklajliyim kasılmalar nedeni ile dikiş içerden açılmış bir buçuk cm lik bir mesafe kalmış ciğer gekistirici yapıldı ilaçlar verildi durum yarın belli olacak şimdi den Allah razı olsun. Geçen eylül ayında 21. Haftada açılmadan dolayı doğum oldu ve ikizlerini kaybettim Allah bunu bana bağışlasın 🤲
Rabbim yardımcın olsun canım kucağını boş bırakmasın.🙏 Dualarım seninle 🤲

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel huzur dolu mutluluk dolu haberlerini bekliyoruz inşallah rabbim şafi ismiyle şifa versin

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
Allah sifa ismiyle şifa versin inşallah sağlıkla bebişini kucağına alırsın 💗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar