Bana yardimci olun lutfennnn suyum gidiyo ne yapmam lazim simdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Bana yardimci olun lutfennnn suyum gidiyo ne yapmam lazim simdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,703 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardimci olun lutfennnn suyum gidiyo ne yapmam lazim simdi
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öylemi son ay cook yıpratıyor insani yaa sürekli takip git gel her bi gidişte farklı bisey demeleri ee senin yorgunluk zoe yaa ALLAH cümlemizi bir sanci da kurtarsın ins cnm
Benim ne olsun 1 haftadır sancı çekiyorum 😂😂 alt tarafıma bıçak saplanir gibi sancılar giriyor oğluşum 2 3 gündür sağ tarafında toplanıyor vuruyorum yok karnımı seciyorum yok orda duruyor öyle sert bir şekilde hayırlısı ile bir doğsaydı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ay amin amin aynen öyle zoe yaa😂😂
Benim ne olsun 1 haftadır sancı çekiyorum 😂😂 alt tarafıma bıçak saplanir gibi sancılar giriyor oğluşum 2 3 gündür sağ tarafında toplanıyor vuruyorum yok karnımı seciyorum yok orda duruyor öyle sert bir şekilde hayırlısı ile bir doğsaydı

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum hayırlısı ile al kucağına aramızda 2 hafta var 🤭🤭
Sağlıkla alırsın inşallah kucağına az kalmış darısı bize Rabbim güç kuvvet versin kuzum 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım en hayırlı zamanda güzelce kavuşursunuz inşallah 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağlıkla alırsın inşallah kucağına az kalmış darısı bize Rabbim güç kuvvet versin kuzum 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım en hayırlı zamanda güzelce kavuşursunuz inşallah 🥰
İnşallah balım benim cumlemiz sağ salim ksvusalim minik tosbiklere🤲🏻😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar