Banyoda düşmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Banyoda düşmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,182 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Banyoda düşmek
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 20 haftalık gebeyim az önce banyoda düştüm karnıma gelmesin diye kendimi geri attım popomun üzerine düştüm bişey olur mu acaba 😱😰🥺
Çok geçmiş olsun canım. Bebeğine bişey olmaz Allah in izniyle. Hareketlerine dikkat et. Sen belini incitmiş olabilirsin otururken yatarken belini destekle çok ayakta kalmamaya dikkat et uzan dinlen.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20 haftalık gebeyim az önce banyoda düştüm karnıma gelmesin diye kendimi geri attım popomun üzerine düştüm bişey olur mu acaba 😱😰🥺
Hiç bişey olmaz canım karnının üstüne düşmediysen bende süpürgeye takılıp düşmüştüm yan attım kendimi karnımın üstüne düşmiyim diye

Melisa Doğan

Kayıtlı Üye
rank
Bebege hemen bir şey olmaz öyle canım,,karnının uzerıne dusmemıssın bır sey olmamıştır sakın korkma ama için rahatlasın diye doktora gıdıp bebişini bir gör derim,,geçmiş olsun💕💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar