Sorum var Kızım banyodan nefret ediyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Kızım banyodan nefret ediyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,487 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım banyodan nefret ediyor
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kızlar kızım 1.5 yaşında normalde banyo yaptırdığım zaman çok sakin kalırdı sevinirdi suyla oynardı falan hiç Bi sıkıntı çıkarmadı bana ama son 3 dır banyo yaptırırken çok zorlanıyorum artık. Babasıyla birlikte yıkadığımız halde baş gelemiyoruz. Çok ağlıyor çığlık atıyor suyun içinden çıkmaya çalışıyor. Bide hamileyim ve günlerimdeyim diye onu yıkadığımız zaman bel ağrısından ölüyorum. Sudan mı korkuyor yada suyumu sevmiyor bilemedim. Sizce neden öyle yapıyor. Ona banyoyu nasıl sevdirebilirim. Yaşayan varmı bu durumu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kızım 1.5 yaşında normalde banyo yaptırdığım zaman çok sakin kalırdı sevinirdi suyla oynardı falan hiç Bi sıkıntı çıkarmadı bana ama son 3 dır banyo yaptırırken çok zorlanıyorum artık. Babasıyla birlikte yıkadığımız halde baş gelemiyoruz. Çok ağlıyor çığlık atıyor suyun içinden çıkmaya çalışıyor. Bide hamileyim ve günlerimdeyim diye onu yıkadığımız zaman bel ağrısından ölüyorum. Sudan mı korkuyor yada suyumu sevmiyor bilemedim. Sizce neden öyle yapıyor. Ona banyoyu nasıl sevdirebilirim. Yaşayan varmı bu durumu
İlk başta sevip sonra sevmemesi banyo esnasında onun hoşuna gitmeyen suyun sıcaklığı gözüne sabun kaçması gibi bişeyler mı yaşadı o yüzden istemiyor olabilir sevdirmek için de banyo için zorlamamak sevdiği oyuncaklarla oyun oynayarak banyoyu eğlenceli hale getirerek tekrar sevdirebilirsiniz

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir durum başıma gelmedi hiç canım ama tatlı bir mayo al mesela ona ama birlikte alın. İşte biriki oyuncak koysan banyoya seveceği suda yüzen ördekler filan mesela sevinebilir ve munların merakından banyoyu tekrar sever belki. Ha bir de bunları alınca banyoya zorlama bırak kendisi biraz ısrar etsin anne nolur die 😊

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
İlk başta sevip sonra sevmemesi banyo esnasında onun hoşuna gitmeyen suyun sıcaklığı gözüne sabun kaçması gibi bişeyler mı yaşadı o yüzden istemiyor olabilir sevdirmek için de banyo için zorlamamak sevdiği oyuncaklarla oyun oynayarak banyoyu eğlenceli hale getirerek tekrar sevdirebilirsiniz
Bilmiyorum ki çok dikkat ediyorum normalde suyun sıcaklığına gözüne sabun kaçmamasına. Yıkarken de oyuncak falan veriyorum etrafına çokta şey deniyorum da nafile. Hep ağlıyor. Ama banyo biter bitmez sudan çıkarıp havluya sarar sarmaz susuyo ağlamayı kesiyo. Banyo yapacağı zaman üstünü çıkarmaya bslşkerken başlıyor ağlamaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Böyle bir durum başıma gelmedi hiç canım ama tatlı bir mayo al mesela ona ama birlikte alın. İşte biriki oyuncak koysan banyoya seveceği suda yüzen ördekler filan mesela sevinebilir ve munların merakından banyoyu tekrar sever belki. Ha bir de bunları alınca banyoya zorlama bırak kendisi biraz ısrar etsin anne nolur die 😊
Ya bugün yıkadım kendisini yıkayıp giydirdikten sonra kendim girdim duşa. Kendini yine yukayacam sanıyor tee uzaktan izliyor beni. Yine yıkamayım diye. 😅

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ki çok dikkat ediyorum normalde suyun sıcaklığına gözüne sabun kaçmamasına. Yıkarken de oyuncak falan veriyorum etrafına çokta şey deniyorum da nafile. Hep ağlıyor. Ama banyo biter bitmez sudan çıkarıp havluya sarar sarmaz susuyo ağlamayı kesiyo. Banyo yapacağı zaman üstünü çıkarmaya bslşkerken başlıyor ağlamaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya bugün yıkadım kendisini yıkayıp giydirdikten sonra kendim girdim duşa. Kendini yine yukayacam sanıyor tee uzaktan izliyor beni. Yine yıkamayım diye. 😅
Aaa canım bak yukardada demişsin üzerini çıkarınca aglamaya başlıyor die bence mayoyu bir dene veya altında iç çamaşırı varken. Yaşı daha küçük ama belki utanma iç güdüsü gelişmiştir bilemiyorum. Sen bir dene bence 😊

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Aaa canım bak yukardada demişsin üzerini çıkarınca aglamaya başlıyor die bence mayoyu bir dene veya altında iç çamaşırı varken. Yaşı daha küçük ama belki utanma iç güdüsü gelişmiştir bilemiyorum. Sen bir dene bence 😊
Yok utanma olduğunu sanmıyorum ama şu mayoyu denicem. Inşallah düzelir sever yani banyoyu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Minnak Şeyma acaba banyoda korktu mu ki canım sudan yada şampuan filan mı kaçtı gözüne ilk sevip sonra sevmemesi kötü bir şey yaşadığı anlamına gelir kesin onu korkutan bir şey olmuştur anı sıcak su yada gözüne şampuan kaçması gibi . Yanına onunla su geçirmeyen bebekler var onlardan al o bebeği yikasin sende onu yavaş yavaş geri sevdirmeye çalis ve çok zorlama derim ne kadar zorlarsan o kadar ters tepecek çünkü.oyuncaklarini banyo yaptirmasini şöyle mesela banyoya sokup onları yıkmasna izin ver belki geri sever .

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum bazı çocuklar banyoyu sevmeyebiliyor maalesef ona banyoyu sevdirmek için eğlenceli bebek banyo oyuncakları alabilirsin ise yarayacaktir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar