Başakşehir Çam ve sakura 🤰🩺🏥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan Başakşehir Çam ve sakura 🤰🩺🏥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,033 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Başakşehir Çam ve sakura 🤰🩺🏥
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Kızlar başakşehir Çam ve sakura Hastanesinde doğum yapan var mı aranızda.
Sezeryan doğum yapacağım daha önce perinatoloji de yattım berbattı ama doğum kısmı nasıl tecrübe edenlerden bilgi almak istiyorum tanıdıklarından yatan varsa anlatabilir mi.
Kadın doğuma birkaç defa muayene oldum çok ilgisiz umursuzdu doktorlar ameliyat esnasi ve sonrası nasıl merak ediyorum
Eşimin bir akrabası orda çalışıyor gelmeyin buraya demiş bende doğumu orda yapmayı düşünüyordum özele 15 20 bin TL vermek zor geliyor açıkçası

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar başakşehir Çam ve sakura Hastanesinde doğum yapan var mı aranızda.
Sezeryan doğum yapacağım daha önce perinatoloji de yattım berbattı ama doğum kısmı nasıl tecrübe edenlerden bilgi almak istiyorum tanıdıklarından yatan varsa anlatabilir mi.
Kadın doğuma birkaç defa muayene oldum çok ilgisiz umursuzdu doktorlar ameliyat esnasi ve sonrası nasıl merak ediyorum
Eşimin bir akrabası orda çalışıyor gelmeyin buraya demiş bende doğumu orda yapmayı düşünüyordum özele 15 20 bin TL vermek zor geliyor açıkçası
Özeller aldi basini gitti kuzum.vallha baska yokmu hastanede peki doğum yapabileceğinin

Devlet hastanelerinin yorumları pek iç açıcı değil kuzum ya ya dikişleri düzgün atmıyorlar iltihap kalıyor diyor herkes yada ilgi konusunda baya bir sıkıntı var.
Ben özelde ki doktorundan çok memnunum hemde bağlatmak istiyorum aynı zamanda estetik dikiş yaparız sana demişti ama işte fiyatı baya yüksek bir hastane. İllaki özelde yapacaksam bildiğim tanıdığım doktor olsun istiyorum çünkü ilk gebeliğimde sorumluydu benim geçmişimi biliyor şimdide sorun var . Başka bir doktora dert anlatmak yorucu oluyor.
Bu konusunu açtığım hastaneyle de ilgili tecrübe sahibi olanların yorumunu bekledim ama kimse yok sanırım

Cnm ben kürtaj oldum beni mahvettiler hepsi stajiyer berbaart ben beylik duzunde yaptım devlette çok memnun kaldim
Yaaa bende ilk bebeğimde acile gittim saçma sapan şeylere şahit oldum aslında ama Sezeryan ameliyat ya sonuçta işini bilen doktorlar girer mi diye merak ettim ameliyata açıkçası

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Devlet hastanelerinin yorumları pek iç açıcı değil kuzum ya ya dikişleri düzgün atmıyorlar iltihap kalıyor diyor herkes yada ilgi konusunda baya bir sıkıntı var.
Ben özelde ki doktorundan çok memnunum hemde bağlatmak istiyorum aynı zamanda estetik dikiş yaparız sana demişti ama işte fiyatı baya yüksek bir hastane. İllaki özelde yapacaksam bildiğim tanıdığım doktor olsun istiyorum çünkü ilk gebeliğimde sorumluydu benim geçmişimi biliyor şimdide sorun var . Başka bir doktora dert anlatmak yorucu oluyor.
Bu konusunu açtığım hastaneyle de ilgili tecrübe sahibi olanların yorumunu bekledim ama kimse yok sanırım
Kzuuzm kaç haftalık oldun sen doğum ne zaman

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yarın 36 oluyorum kuzum ama ben ilaç kullanıyordum ilacı bıraktım tekrar gebelik zehirlenmesi yaşıyorum tansiyonum sürekli yüksek 37 olunca doğum olur yüksek ihtimalle
Ciddi misin kuzum ya 🤦🏻‍♀️ sevindipim tek nokta miniğin erken gelmemesi. İnşallah sağ salim alırsın miniğin kucağına canım doktorun bir şey dedi mi

Ciddi misin kuzum ya 🤦🏻‍♀️ sevindipim tek nokta miniğin erken gelmemesi. İnşallah sağ salim alırsın miniğin kucağına canım doktorun bir şey dedi mi
Çarşamba gününe randevu bulabildik çok doluydu henüz görüşemedik bayram diye de rahatsız etmek istemedim yarın arayacağım bakalım gel derse hemen gideceğim bebeğin hareketide azaldı sadece toplanıyor günde 3 defa anca hissediyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çarşamba gününe randevu bulabildik çok doluydu henüz görüşemedik bayram diye de rahatsız etmek istemedim yarın arayacağım bakalım gel derse hemen gideceğim bebeğin hareketide azaldı sadece toplanıyor günde 3 defa anca hissediyorum
Anladım canım bizede haber edersin keşke bir acile filan görünseydğn ya canım normalde günde 10 dan az olmaması lazım haraketin bebek bir de sanırım kendini doğuma hazırlıyor.

Tüm sayfalar yüklendi.