Başakşehir Çam ve sakura 🤰🩺🏥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan Başakşehir Çam ve sakura 🤰🩺🏥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,086 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Başakşehir Çam ve sakura 🤰🩺🏥
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Okuyunca şok geçirdim bende🥺
Ay gerçekten ben de şok oldum şu an Yazık yani Hem doğum başladı deyip de yani bir parayı vermedi diye nasıl o doğumu bırakıp da hastaneden çıkartıyorlar ya gerçekten insanların gözü para ile Bürümüş ya o yüzden özel hastaneleri hiç sevmiyorum parası olmayan ne yapacak

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay gerçekten ben de şok oldum şu an Yazık yani Hem doğum başladı deyip de yani bir parayı vermedi diye nasıl o doğumu bırakıp da hastaneden çıkartıyorlar ya gerçekten insanların gözü para ile Bürümüş ya o yüzden özel hastaneleri hiç sevmiyorum parası olmayan ne yapacak
Sonuna kadar katılıyorum asenam çok yazık çok rabbim islah etsin böyle kisileri

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktora durumu mesajl attım Acil çağırdı doğuma çağırdı gittik doktor bu halde eve gönderemem yatış yapılacak ciğer geliştirici iğne vurup yarın sabah acil doğuma alacağım dedi 24 bin tl istediler mecbur kabul ettik ödemeyi yaptık yatış yapıldı kan idrar tahlili alındı sonra ameliyat izni için tekrar vezmeye gidin dediler tüp bağlama için eksta 20 bin daha istediler bizde ödeyemeyecegimizi söyledik hastaneden çıkardılar
(24 bin herşey dahildi güya sonra 44 bine çıkardılar sağlık Bakanlığını aradım ruhsatsız hekim kaydına ve ölüm olaylarına bakıyormuş sadece özel hastanelerde Başka konuda yetki sahibi değiliz dediler şaka gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çıkış yaparken de kan idrar tahlili yaptık diyip 7.500 TL ödediğimiz rakamdan kestiler eşimde senin yüzünden bizi s...tiler Dedi sanki fiyatin konusan o değilmiş gibi. Detaylı fatura işte itiraz ederiz dedim fatura vermemişler benim idrar tahlilini fatura diye vermişler eline oda bakmamış elimizde fatura olmadığı için itiraz da edemiyoruz evde salk gibi oturuyorum işte sonuç bu
Yok artık ya şunlara bak resmen millet dolandırmaya girer bu ilk 24 deyip sonra 44 demek ne hem nerde görülmüş tahsilerin o kadar para tuttuğu yemin ederim para taciri bunlar ya. Şuan nasılsın peki bebek nasıl

Sen ciddi misin Ya şu an nasılsın peki bebeğin durumu nasıl verdiğin o 24 milyari filan alamadın mı Şaka gibi ya
Dün öğlen eve döndükten sonra sancı başladı gece akşam annemler gelmişti o halimizi gördü apar topar hastaneye geldik doktor gece saat1 de geldi ameliyata bebeğin nabzı çok düşmüştü alel acele Sezeryan oldum çok şükür yanımda şimdi bebeğim

İnsan değiller ki kuzum bebeğin nabzı yok diye doktor çağırıyorlar yatış işlemi için adam gelip 6 bin daha istedi doktor mesai dışı geliyor diye hemen ödeme yapmanız gerekiyor dedi.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dün öğlen eve döndükten sonra sancı başladı gece akşam annemler gelmişti o halimizi gördü apar topar hastaneye geldik doktor gece saat1 de geldi ameliyata bebeğin nabzı çok düşmüştü alel acele Sezeryan oldum çok şükür yanımda şimdi bebeğim

İnsan değiller ki kuzum bebeğin nabzı yok diye doktor çağırıyorlar yatış işlemi için adam gelip 6 bin daha istedi doktor mesai dışı geliyor diye hemen ödeme yapmanız gerekiyor dedi.
Kuzum gözün aydın Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar