Başakşehir Çam ve sakura 🤰🩺🏥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan Başakşehir Çam ve sakura 🤰🩺🏥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,092 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Başakşehir Çam ve sakura 🤰🩺🏥
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Anladım canım bizede haber edersin keşke bir acile filan görünseydğn ya canım normalde günde 10 dan az olmaması lazım haraketin bebek bir de sanırım kendini doğuma hazırlıyor.
Vallahi kuzum hastaneden bunaldım artık inan zaten acilde birşey yaptıkları da yok anca boşa git.gel yapıyorsun çocukla da acil kapısında beklemek zor oluyor oğluma da kiyamadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

nurumm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar başakşehir Çam ve sakura Hastanesinde doğum yapan var mı aranızda.
Sezeryan doğum yapacağım daha önce perinatoloji de yattım berbattı ama doğum kısmı nasıl tecrübe edenlerden bilgi almak istiyorum tanıdıklarından yatan varsa anlatabilir mi.
Kadın doğuma birkaç defa muayene oldum çok ilgisiz umursuzdu doktorlar ameliyat esnasi ve sonrası nasıl merak ediyorum
Eşimin bir akrabası orda çalışıyor gelmeyin buraya demiş bende doğumu orda yapmayı düşünüyordum özele 15 20 bin TL vermek zor geliyor açıkçası
Se

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Devlet hastanelerinin yorumları pek iç açıcı değil kuzum ya ya dikişleri düzgün atmıyorlar iltihap kalıyor diyor herkes yada ilgi konusunda baya bir sıkıntı var.
Ben özelde ki doktorundan çok memnunum hemde bağlatmak istiyorum aynı zamanda estetik dikiş yaparız sana demişti ama işte fiyatı baya yüksek bir hastane. İllaki özelde yapacaksam bildiğim tanıdığım doktor olsun istiyorum çünkü ilk gebeliğimde sorumluydu benim geçmişimi biliyor şimdide sorun var . Başka bir doktora dert anlatmak yorucu oluyor.
Bu konusunu açtığım hastaneyle de ilgili tecrübe sahibi olanların yorumunu bekledim ama kimse yok sanırım
Hayirlisi olsun kuzum ya ne deyim doğum gerçekten zor iyi bir doktara gelmek sans bence

Hayirlisi olsun kuzum ya ne deyim doğum gerçekten zor iyi bir doktara gelmek sans bence
Bugün benim ozeldeki doktorumda eşimin tanıdığı biri doğum yapmışta 26bin verdik doğuma demiş adam. 6 bini gece doğum olduğu için doktor çağırma ücreti 20 bini de Sezeryan 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende haklısın canım hayırlısı ile gelsin inşallah minik
Amin kuzum çok sağol

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bugün benim ozeldeki doktorumda eşimin tanıdığı biri doğum yapmışta 26bin verdik doğuma demiş adam. 6 bini gece doğum olduğu için doktor çağırma ücreti 20 bini de Sezeryan 🙄

Amin kuzum çok sağol
Hadi canim yok ya vallha insanlari nerden yesek yesek diye düşünüyorlar gece icin doktor cagirma parasi nedir ya mecbur gelmek zorunda o zman yapmasinlae o meslegi

Doktora durumu mesajl attım Acil çağırdı doğuma çağırdı gittik doktor bu halde eve gönderemem yatış yapılacak ciğer geliştirici iğne vurup yarın sabah acil doğuma alacağım dedi 24 bin tl istediler mecbur kabul ettik ödemeyi yaptık yatış yapıldı kan idrar tahlili alındı sonra ameliyat izni için tekrar vezmeye gidin dediler tüp bağlama için eksta 20 bin daha istediler bizde ödeyemeyecegimizi söyledik hastaneden çıkardılar
(24 bin herşey dahildi güya sonra 44 bine çıkardılar sağlık Bakanlığını aradım ruhsatsız hekim kaydına ve ölüm olaylarına bakıyormuş sadece özel hastanelerde Başka konuda yetki sahibi değiliz dediler şaka gibi

Çıkış yaparken de kan idrar tahlili yaptık diyip 7.500 TL ödediğimiz rakamdan kestiler eşimde senin yüzünden bizi s...tiler Dedi sanki fiyatin konusan o değilmiş gibi. Detaylı fatura işte itiraz ederiz dedim fatura vermemişler benim idrar tahlilini fatura diye vermişler eline oda bakmamış elimizde fatura olmadığı için itiraz da edemiyoruz evde salk gibi oturuyorum işte sonuç bu

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Doktora durumu mesajl attım Acil çağırdı doğuma çağırdı gittik doktor bu halde eve gönderemem yatış yapılacak ciğer geliştirici iğne vurup yarın sabah acil doğuma alacağım dedi 24 bin tl istediler mecbur kabul ettik ödemeyi yaptık yatış yapıldı kan idrar tahlili alındı sonra ameliyat izni için tekrar vezmeye gidin dediler tüp bağlama için eksta 20 bin daha istediler bizde ödeyemeyecegimizi söyledik hastaneden çıkardılar
(24 bin herşey dahildi güya sonra 44 bine çıkardılar sağlık Bakanlığını aradım ruhsatsız hekim kaydına ve ölüm olaylarına bakıyormuş sadece özel hastanelerde Başka konuda yetki sahibi değiliz dediler şaka gibi

Çıkış yaparken de kan idrar tahlili yaptık diyip 7.500 TL ödediğimiz rakamdan kestiler eşimde senin yüzünden bizi s...tiler Dedi sanki fiyatin konusan o değilmiş gibi. Detaylı fatura işte itiraz ederiz dedim fatura vermemişler benim idrar tahlilini fatura diye vermişler eline oda bakmamış elimizde fatura olmadığı için itiraz da edemiyoruz evde salk gibi oturuyorum işte sonuç bu
Sen ciddi misin Ya şu an nasılsın peki bebeğin durumu nasıl verdiğin o 24 milyari filan alamadın mı Şaka gibi ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar