Bayramlık 🍭🍬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Bayramlık 🍭🍬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,984 kez görüntülenmiş, 158 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bayramlık 🍭🍬
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ayy çok tatlıymış güle güle giysin 🥰 Ben de demin aldım artık istediğim hiç bir şeyin stoğu yoktu 🥺 Bunu aldım geçtim artık ben de bir beden büyüğünü aldım yazında giyer diye düşündüm 😅Ekli dosyayı görüntüle 5004
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyice yürümeye başlayınca kilo veriyorlar zaten 🥲 altın dar olması çok da sıkıntı yaratmaz ben eskileri tekrar giydirmeye başladım 😅
Güzel günlerde sağlıkla giydin bayıldımm 🥰🥰 ben biraz daha yürümesi pekişince etek giydirmek istiyorum ben bayağıdır tulumlara taktım kafayı yumuşak kot istiyorum

Screenshot_20240324_012550_Chrome.jpg
bunu istiyorum 😭😭 O kadar bakıyorum ki kıyafetlere instagram benden çok düşünüyor artık 🤣🤣🤣

Bunları dündü galiba instagramda gördüm araştırayım güvenilirse alıcam galiba ya 😅😅
Screenshot_20240327_215804_Instagram.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240327_214535_Instagram.jpg
    Screenshot_20240327_214535_Instagram.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 7

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bak canım ama bebek kıyafetleri fazla yoktu sanırım, gerçi kalıbı küçük bir iki yaşta alsan umut paşaya olur. İyiyim kuzum sağol rahatsızdım biraz ondan uzak kaldım, sen nasılsın Umut nasıl
Çok geçmiş olsun mariyam rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah bende iyiyim kuzum umutta iyi teyzesi şükür şimdiden yaramazlik peşinde 🤩 Ali nasıl canım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok geçmiş olsun mariyam rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah bende iyiyim kuzum umutta iyi teyzesi şükür şimdiden yaramazlik peşinde 🤩 Ali nasıl canım
Sağol canım amin amin 🤲 ya yerim onu ben büyümüşte yaramazlık mi yapıyor, abimin oğluyla aynı gün doğmuşlar dı onunda adı Umut oda çok tatlı ve yaramaz bişey oldu ona bakınca senin minnak oğluşun geliyor hep aklıma, Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah canım çok öpüyorum onu 🥰♥️. Ali de iyi çok şükür canım ellerinden öper

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Güzel günlerde sağlıkla giydin bayıldımm 🥰🥰 ben biraz daha yürümesi pekişince etek giydirmek istiyorum ben bayağıdır tulumlara taktım kafayı yumuşak kot istiyorum

Ekli dosyayı görüntüle 5005bunu istiyorum 😭😭 O kadar bakıyorum ki kıyafetlere instagram benden çok düşünüyor artık 🤣🤣🤣

Bunları dündü galiba instagramda gördüm araştırayım güvenilirse alıcam galiba ya 😅😅Ekli dosyayı görüntüle 5006
Ay evet kucaktayken etek çok sıkıntı oluyor toplanıp duruyor bakalım geçen bayram kucaktaydı bu bayram yürüyor darısı sizin başınıza 🥰 Ben de o tulumlardan alayım dedim bir ara da sonra arkadaş oğlunun eskilerini verdi şimdi onları giydiriyorum hazır aklı ermiyoken 🤭 Az daha büyüyünce nasıl olsa onu giymem bunu giyeceğim diyecek azıcık masraftan kurtulayım dedim şimdilik 😅 Bende bakıyorum bazen bu butiklere falan da hem dolandırıcı mı emin olamıyorum hem kargo parasını çok söylüyorlar 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ekli dosyayı görüntüle 5005bunu istiyorum 😭😭 O kadar bakıyorum ki kıyafetlere instagram benden çok düşünüyor artık 🤣🤣🤣

Bunları dündü galiba instagramda gördüm araştırayım güvenilirse alıcam galiba ya 😅😅Ekli dosyayı görüntüle 5006
Allahım kızım hemen doğup büyüsün 😂😂. Bende alayım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ay evet kucaktayken etek çok sıkıntı oluyor toplanıp duruyor bakalım geçen bayram kucaktaydı bu bayram yürüyor darısı sizin başınıza 🥰 Ben de o tulumlardan alayım dedim bir ara da sonra arkadaş oğlunun eskilerini verdi şimdi onları giydiriyorum hazır aklı ermiyoken 🤭 Az daha büyüyünce nasıl olsa onu giymem bunu giyeceğim diyecek azıcık masraftan kurtulayım dedim şimdilik 😅 Bende bakıyorum bazen bu butiklere falan da hem dolandırıcı mı emin olamıyorum hem kargo parasını çok söylüyorlar 🤭
Aynı benim kızım da öyle geçen yıl kucaktaydi hep şimdi yürüyor elbise aldım çok tatlış 😍😍🤩🤩

Allahım kızım hemen doğup büyüsün 😂😂. Bende alayım
Doğar doğar merak etme bir bakmışsın okula gidiyor 😂🤩🤩

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar