Bazen şiddetli bulantı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.Melike tarafından oluşturulan Bazen şiddetli bulantı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,059 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bazen şiddetli bulantı
Konbuyu başlatan M.Melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 7 hafta boyunca bazen çok şiddetli bulantılarım oluyor bazen de hiç olmuyor bu normal bir durum mudur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım bende 7.haftadayım yarın kalp atışlarını dinleyeceğim inşallah, duymama durumu da oluyormuş galiba açıkçası biraz korkuyorum sende öyle durum olmuş muydu
Duyarsın büyük ihtimalle canım ben önceki 2 gebeliğimde adet düzensizliği vardı 8 haftalıklardı öğrendiğimde gittiğim gibi kalp atışlarını duydum büyük oldukları için, bunda 5 haftalıkken öğrendim gittim keseyi gördük 6da kalp atışlarını da duyduk bebeği de gördük. Ama bazen geç döllenme olabiliyor 9. Haftaya kadar da duyulmaması normal olabiliyor

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Duyarsın büyük ihtimalle canım ben önceki 2 gebeliğimde adet düzensizliği vardı 8 haftalıklardı öğrendiğimde gittiğim gibi kalp atışlarını duydum büyük oldukları için, bunda 5 haftalıkken öğrendim gittim keseyi gördük 6da kalp atışlarını da duyduk bebeği de gördük. Ama bazen geç döllenme olabiliyor 9. Haftaya kadar da duyulmaması normal olabiliyor
İnşallah duyarım bende aklım kalmaz inşallah canım benimde ilk gebeliğim çok korkuyor insan 😌

Tüm sayfalar yüklendi.