Bebegi 4 aylık olan anneler 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Bebegi 4 aylık olan anneler 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,370 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegi 4 aylık olan anneler 🤗
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bora kuzum 😇 vala dengeyi korumasak ruya kıskanacak canim ama suan iyiler şükür 🥰
Sagol cnm 🥰son bi haftadır sanki geri geldi 🥰Barlas nasıl rüya ile anlaşabiliyorlar mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

MaşAllah 🧿 paşaya o dönme bizimkindede var hele altını değişirken alt açma seriyorum 5 dk havalansın diye bi geliyorum dönmüş yatağı ıslatmış 😂4.ay gerileme dönemi çok sıkıntılı diye anlatılıyor

Sagol cnm 🥰son bi haftadır sanki geri geldi 🥰Barlas nasıl rüya ile anlaşabiliyorlar mı

MaşAllah 🧿 paşaya o dönme bizimkindede var hele altını değişirken alt açma seriyorum 5 dk havalansın diye bi geliyorum dönmüş yatağı ıslatmış 😂4.ay gerileme dönemi çok sıkıntılı diye anlatılıyor
Nasıl gerileme dönemi canım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bora kuzum 😇 vala dengeyi korumasak ruya kıskanacak canim ama suan iyiler şükür 🥰
Özür dilerim çok sevdiğim bi arkadaşımın oğlu ile karşılaştırdım

Merhaba canim benim oglum yatmayi hic sevmez oturmayi sever 3 aylikta cingirdak dislik oynamaya basladi 4 aylikda donmeye basladi fir donyor hic bi yerde koyamiyorsan bebek arabasinda duramiyor su an atlamak uzeri emeklemek icin can atyor 5 gunden 5 aylik olucaz uyku arkadasy kopegini cok sever sarilarak uyar. Artik annesinin kucaginda pek uymaz yataginda uyar.🥰🥰🥰
MaşAllah ya 🧿demek ki daha heyecanlı günler bizi bekliyo 🤗

Nasıl gerileme dönemi canım
4.ay atağı uzun ve sıkıntılı imiş bebeklerin rutinleri Değişiyormuş diye duydum

Özür dilerim çok sevdiğim bi arkadaşımın oğlu ile karşılaştırdım

MaşAllah ya 🧿demek ki daha heyecanlı günler bizi bekliyo 🤗

4.ay atağı uzun ve sıkıntılı imiş bebeklerin rutinleri Değişiyormuş diye duydum
Anladım kuzum daha yeni girdik ya anormal bı durum yok umarım atak felan olmaz 😅zaten her günümüz atak😂

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
benim de bebiş 4 aylık oldu. gün içinde yüzüstü koyuyorum çok uzun süre durmuyor ama biraz uğraştırıyorum onu oyuncak gösterip sesleniyorum kafasını çevirmesini sağlıyorum. sallanan ana kucağı var ona koyunca duruyor eğer keyifliyse😊 o zaman da oyunlar yapıyorum siyah beyaz kartları gösterip hikayeler uyduruyorum, parmak kuklaları oynatıyorum. oyuncakları sağa sola kaydırıp göz takibi yapmasını sağlıyorum. eliyle uzanıp kendisi almıyor oyuncaklarını daha, doktoru da kendisinin almasına erken dedi. oyuncakları eline ben verince tutuyor sallıyor gülücükler saçıyor. kendi sesini keşfettiği için bolca viyak viyak sesler çıkartıyor radyo frekansı gibi 😄 ve tabi eller hep ağzında bolca tükürüklü. bazen memeyi emerken tutup çekiştiriyor ucunu emmeye çalışıyor. öyle yapınca o memeyi vermiyorum eğer doymadıysa diğer memeye geçiriyorum. gazdan çok çektik sap simplex kullandık sonra da nurse harveys'e geçtik. gaz sorunu çoğunlukla çözüldü gibi çok şükür. tek sorunumuz uyku şu an. uykuya zor geçiyoruz memede uyuyor ve kucakta uyumaya devam ediyor. eğer çok derin uykuya geçmişse yatağına koyunca uyumaya devam ediyor. oturma konusunda da kucağımda bazen sırtı bana yatık şekilde durduruyorum koltuğa oturtmadım hiç. şimdilik aklıma gelen bunlar. Allah tüm bebişlere sağlık, analara bolca sabır versin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kuzum daha yeni girdik ya anormal bı durum yok umarım atak felan olmaz 😅zaten her günümüz atak😂
İnşAllah 🙏 sorma bizimde öyle

benim de bebiş 4 aylık oldu. gün içinde yüzüstü koyuyorum çok uzun süre durmuyor ama biraz uğraştırıyorum onu oyuncak gösterip sesleniyorum kafasını çevirmesini sağlıyorum. sallanan ana kucağı var ona koyunca duruyor eğer keyifliyse😊 o zaman da oyunlar yapıyorum siyah beyaz kartları gösterip hikayeler uyduruyorum, parmak kuklaları oynatıyorum. oyuncakları sağa sola kaydırıp göz takibi yapmasını sağlıyorum. eliyle uzanıp kendisi almıyor oyuncaklarını daha, doktoru da kendisinin almasına erken dedi. oyuncakları eline ben verince tutuyor sallıyor gülücükler saçıyor. kendi sesini keşfettiği için bolca viyak viyak sesler çıkartıyor radyo frekansı gibi 😄 ve tabi eller hep ağzında bolca tükürüklü. bazen memeyi emerken tutup çekiştiriyor ucunu emmeye çalışıyor. öyle yapınca o memeyi vermiyorum eğer doymadıysa diğer memeye geçiriyorum. gazdan çok çektik sap simplex kullandık sonra da nurse harveys'e geçtik. gaz sorunu çoğunlukla çözüldü gibi çok şükür. tek sorunumuz uyku şu an. uykuya zor geçiyoruz memede uyuyor ve kucakta uyumaya devam ediyor. eğer çok derin uykuya geçmişse yatağına koyunca uyumaya devam ediyor. oturma konusunda da kucağımda bazen sırtı bana yatık şekilde durduruyorum koltuğa oturtmadım hiç. şimdilik aklıma gelen bunlar. Allah tüm bebişlere sağlık, analara bolca sabır versin
amin cnm 🤲Bizim gaz sorunu devam ediyo hiç bitecek gibi değil eşimin memlekete geldik gece sırayla pış pışlıyoruz eşim anne babası hepsi yorgun düşüp uyuyo ihale yine bana kalıyo bizde ya memede ya kucakta pış pış yaparak uyutuyoruz ama uykuya çok zor geciyo gündüz uykuları on dk sürüyo elektrikli ana kucağı oyun halısı hiç biri ilgisini cekmiyo bırakınca çığlık çığlığa birazda kucakcı oldu hanfendi

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
4. Ay aşısı sıkıntılı bizimde haftaya nasipse şifa olsun
Amin cnm Allah hepimizin yardimcisi olsun

Bizde 4 gün önce 4 aylık olduk canım 😍bizde de aynı benim oğlanı kucağına alıp hoplatacaksin yada şarkı soyleceksin aynı seninki gibi nasıl kahkaha atıp gülüyor 😂 önce koltuğa koyardim yatardı şimdi korkuyorum koymaya yere mindere koyup gidiyorum lavaboya felan bı dönüyor maşallah fırıldak gibi😅😅 yüzü yukarı bakar yatırıyorum bı bakıyorum yan yan dönüp yüzün assa yuvarlanıyor bende kucağımda destekli oturtuyorum doktor oturtabilirsin artık destekli dedi😂ben hep mama verdiğim için doktor yavaş yavaş ek gıdaya başlamami istedi bı liste vermişti dün akşam azcik muz ezdim içine de biraz sulu olsun diye manasında döktüm 1.2 çay kaşığı yavaş yavaş yedirdim sevinçten çıldıracak 😆yerken görünce bizi banada versinler diye bı çığlık koparıyor çok fena vallahi 😊bide dış kasiyici almıştım elinden alabilene aşk olsun 😅😅elinde son gücü ile sıkıyor almaya çalışınca bı ağlama çığlık koyuyor geriye verince susuyor
Masallah suphanallah minige

Son düzenleme:

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili anneler kızım bi kaç güne 4 aylık olacak yavaş yavaş destekli oturmaya başladı beslenmeye anne sütü ile devam ediyoruz gaz sorunumuz uykusuzluk yine devam ediyor en güzel yanı sesli kahkahalar duyuyorum bildiğiniz büyük insan gibi kızıp bağırıyor etrafa canı isteyince gülücükler saçıyor elleri ağzından çıkmıyor verdiğim nesneleri tutuyor ama uzanıp hiç bi nesneyi almıyo çevresinde gördüğü renkli sesli materyallere tepki veriyo ama hiç bişeyi uzanıp almıyo sizde durumlar nasıl yada nasıl geliştirebilirim acaba ?
Benimde 3.5 aylik oldu sesler çıkarmaya cevap vermeye başladı ama tam kahkahasından duyamadım hafif sesli gülüyo yüz üstü yatmayı hic sevmiyo ama yatınca yılan gibi itiyo kendini daha hiç oturtmadim daha erken bakalim 4 ayı bi dolduralım eline verirsen oynuyo yanlislukla uzanirsa anca yoksa vuruyo oyuncaklara yanına koyduğum zaman

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de aynı diş kaşıyıcı kaç tane aldım yok bi tane silikon kaşığı var ilaç verdiğim bi onu ağzında tutuyo bide elini günde on defa üst değişiyor kıyafetler tükürükten hep ıslak diş için erken ama doktor dediki önce damaklar sertleşir kalınlaşır sonra diş Buda gebelik gibi bi süreç
Bazen bakıyorum damaklaro çok ince henüz bende çıkaracağını sanmıyorum bugün 4 ay aşısını oldu orda sordum hepsini normal diyor huy değiştirmeye başlarmış gece uykuları daha çok uyanmalı olabilirmiş

Tüm sayfalar yüklendi.