Bebeği Gökçe gibi olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebeği Gökçe gibi olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,914 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeği Gökçe gibi olan var mı
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Benim kızımda aynı cmm 4 ayında hiç durmuyo bir yere gidemiyorum üstelik doğdu doğalı ben bakiyorum ailem var ama varla yok arasindalar işte faydaları yok gelir giderler daha doğdu doğalı kızım biz bakarız sen uykunu al demediler evladım için pes etmedim kızım iyi olsun ben kendimi feda ederim ama belim sırtım çok ağrıyor inanin devamlı emdirmektem sallamaktan hiç durmuyor hiç allh kimseyi kimseye muhtaç etmesin ben bunu çok iyi anladım kızıma feda olsun ama bu bel ağrısına napcam bilgisi olan var mı ya doktora gidemiyom emdirdim için napayım sizce çok kasılmış damarlarim doğumdan belli stres oldum yaşadıklarına çok uğraştılar kızlar.benle.cok allh sorsun yıkılmadım ama beni güçlü yapan kızım oldu rabbim3 sığındım insallh gokcede düzelir cnm hayırlısı olsun
Yalnız değilim demekki bu arada doktora git canım ben geçen kusma salgını yaşadım antibiyotik kullanıyorum veriyolar yani ilaç inşallah Allah yardımcın olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebekler kendi evinden ayrıldıkları zaman huzursuz olurlar zaten alıştıkları için kendini güvende hisseder evinde eğer siz anne baba dışında başkalarını yeni yeni görüyorsa böyle yapması çok normal ablamın kızı òyleydi ablam asla bir yere gitmezdi gittiği zaman kızı ağlardı taki eve gidene kadar
Eve varınca sanki az önce kıyameti koparan o değilmiş gibi gülücükler başlıyor aynen dediğin gibi canım benim

Bu aylarda yabancılamaya başlıyorlar canım 1 -2 aya geçer
İnşallah canım benim

İnşallah canım benim
Yuşa Han da öyle 1 kere komşuya gittim burnumdan getirdi kendini yırttı eve gelincede kahkahalara boğuldu manyak
😂😂😂😂

İnşallah canım benim
Yuşa Han da öyle 1 kere komşuya gittim burnumdan getirdi kendini yırttı eve gelincede kahkahalara boğuldu manyak
😂😂😂😂
Sağol çiğdemcim annemi gün aşırı görüyorum dediğim gibi ama daha alışamadı

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yalnız değilim demekki bu arada doktora git canım ben geçen kusma salgını yaşadım antibiyotik kullanıyorum veriyolar yani ilaç inşallah Allah yardımcın olsun

Eve varınca sanki az önce kıyameti koparan o değilmiş gibi gülücükler başlıyor aynen dediğin gibi canım benim

İnşallah canım benim

İnşallah canım benim

😂😂😂😂

İnşallah canım benim

😂😂😂😂
Sağol çiğdemcim annemi gün aşırı görüyorum dediğim gibi ama daha alışamadı
😊😊 düzelir diye düşünüyorum

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bana çok fazla bağlandı canım ama ben onu hep eve kapatmadım ki zaten eşimin tarafı da benim tarafım da kalabalık. Kendisi istemiyor kimseyi

İnan Ayşenur eve girdik yarım saat önce kıkırdamaya gülmeye başladı. Annelere diyorum benim kızım kahkaha atıyo, inanmıyorlar
Farkli ortamlrdan dolayi olabilir evinde kendini guvende hissediyordur

Tüm sayfalar yüklendi.