bebeği iri olan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedef ademm tarafından oluşturulan bebeği iri olan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,561 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeği iri olan varmi
Konbuyu başlatan sedef ademm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

sedef ademm

Kayıtlı Üye
rank
selam kizlar ben 32+4haftalikken doktora kontrolle gittim bana bebegin iri oldugunu soyledi ve suandada 37+4 üm her sabah her gece korkuyorum erken dogum yapacam diye benimle ayni durumda olan varmi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
selam kizlar ben 32+4haftalikken doktora kontrolle gittim bana bebegin iri oldugunu soyledi ve suandada 37+4 üm her sabah her gece korkuyorum erken dogum yapacam diye benimle ayni durumda olan varmi
37den sonra doğum erken sayılmıyor canım sıkıntı olacak haftaları atlatmışsın benim 2 oğlumda 37 içinde doğdu strese sokma kendini

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kac kilo acaba bebeginiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

D

bu haftada dogum yapsanda korkma 37 den sonra erken sayılmıyor cok sabırsız bebişler bizde 35 e giriyoruz belim flsn cok agrıyor her an gelcekmiş gibi 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar