bebeği iri olan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedef ademm tarafından oluşturulan bebeği iri olan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,569 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeği iri olan varmi
Konbuyu başlatan sedef ademm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
T

Tgb88

Guest
Bende 41+1 deyim bebegim erkek.Yurtdisinda yasiyorum cumartesi ye kadar gelmezse hastaneyi arayacagim.Iki hafta once bebegin 4.240 ti.Burada 5 e kadafi normal dogum olablyr.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Son zamanlar daha sabırsız oluyok Bı an once dogsa diye ama hayırlısı bakalım ne zaman gelirlerse artık😄🤗
Ne kadar beklerse o kadar iyi canım 38den sonra doğması en iyisi bütün gelişimini tamamlıyor o zaman. Heyecan artıyor son zamanlar bi an önce olsun istiyor insan da onlar geleceği zamanı biliyor canım ☺️

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
selam kizlar ben 32+4haftalikken doktora kontrolle gittim bana bebegin iri oldugunu soyledi ve suandada 37+4 üm her sabah her gece korkuyorum erken dogum yapacam diye benimle ayni durumda olan varmi
Canım benim 37. Haftada 3 kiloydu 38. Haftada gittim yine 3 kiloydu neden kilo açmamış diye sorduğumda son haftalarda kilo alamaz dedi.

Tüm sayfalar yüklendi.