Sorum var Bebegi kel yapdirmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduzz tarafından oluşturulan Bebegi kel yapdirmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 694 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegi kel yapdirmak
Konbuyu başlatan Ulduzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Selam çiçeylerim kizlar kizim 4.5 aylik saçlari cok kuzel cok seviyorum oyle amma etrafdan baski yapliyor kel yapman lazim doguldugu sacla kalmasi doģru diyil felan babasida isdemiyor kel yapdirmak kaynanam dahil herkes kel yapdirin diyor siz ne duşunursuzuz? Siz yapdirdinizmi kiz bebeklernizi kel?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Selam çiçeylerim kizlar kizim 4.5 aylik saçlari cok kuzel cok seviyorum oyle amma etrafdan baski yapliyor kel yapman lazim doguldugu sacla kalmasi doģru diyil felan babasida isdemiyor kel yapdirmak kaynanam dahil herkes kel yapdirin diyor siz ne duşunursuzuz? Siz yapdirdinizmi kiz bebeklernizi kel?
Valla onun için değil ama Kayranin bazı yerlerinde saç var bazı yerlerinden yok sırf eşit uzasın diye kestirecem 1 ay sonra canım . Benim sıkıntım bir yeri dökülmüş bir yeri simsiyah saç 😂😂

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Valla onun için değil ama Kayranin bazı yerlerinde saç var bazı yerlerinden yok sırf eşit uzasın diye kestirecem 1 ay sonra canım . Benim sıkıntım bir yeri dökülmüş bir yeri simsiyah saç 😂😂
Amma kayra erkek😄bende erkek olsa ama bende yapdirirum kizimin minoş saclarina kiyamam

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kestirmeye karşıyım çünkü o saçla çok minnoş oluyorlar kız bebekleri ama bizim burda da 1 yaşına gelmeden kesin diyorlar anne karnındaki saç kalmamaliymis

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam canım bende kızımın saçlarını kestirme taraftarı değilim ama geçen yaz ensesi uzundu çok terliyor diye azıcık kisalttim bu sene da alnı isilik oluyor diye ön kısımlarını kestim biraz ama tamamen kesilmesine karşıyım.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam canım bende kızımın saçlarını kestirme taraftarı değilim ama geçen yaz ensesi uzundu çok terliyor diye azıcık kisalttim bu sene da alnı isilik oluyor diye ön kısımlarını kestim biraz ama tamamen kesilmesine karşıyım.
Neden kuzum peki

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Kimsenin lafıyla yapma canim,ne saçma şeyler yaa,zaten kendiliğinden dökülür, ilk doğduğu zman 7.gun saclari kesilir ve ağırlığında altin verilir,ama kesmeden de verebilirsin kiz bebek için

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Kimsenin lafıyla yapma canim,ne saçma şeyler yaa,zaten kendiliğinden dökülür, ilk doğduğu zman 7.gun saclari kesilir ve ağırlığında altin verilir,ama kesmeden de verebilirsin kiz bebek için
Canim biz Azerbaycanliyiz bizde oýle bebeye altin felan vermiyorlar malisef😀 adet deyil bizde.

Tüm sayfalar yüklendi.