Tuvalet eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Tuvalet eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 393 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Tuvalet eğitimi
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasıl bir yol izlediniz gündüz nasıl gece nasıl yaptınız ne kadar sürdü evde ne gibi önlemler aldınız fikirlere açığım
Valla cnm sürekli kıyafet yıkarsın illa ki kaçirmalwr oluyor ben açıkçası sürekli hatırlattım çiş var mı yok mu diye gecede yatağına sıvı geçirmez alez aç birde alıştırma külot lari var ondan aldım ben ama onu d alırken sıvı geçirip geçirmediği ne bak birde gece ben tuvalete kaldırdım yani çocuğunun hazır olup olmadığına sen karar verirsin cnm bir başla baktın olmuyor ara ver sonra geri başla baskı uygulayın ca inatlaşma oluyor sürekli olarak

Valla cnm sürekli kıyafet yıkarsın illa ki kaçirmalwr oluyor ben açıkçası sürekli hatırlattım çiş var mı yok mu diye gecede yatağına sıvı geçirmez alez aç birde alıştırma külot lari var ondan aldım ben ama onu d alırken sıvı geçirip geçirmediği ne bak birde gece ben tuvalete kaldırdım yani çocuğunun hazır olup olmadığına sen karar verirsin cnm bir başla baktın olmuyor ara ver sonra geri başla baskı uygulayın ca inatlaşma oluyor sürekli olarak
Bu aralar deniyorum altında bez barken annecim buna yapmayacaksın takıyorum ama kuru kalsın tuvaletini gelince bana söyle diyorum tamam diyor yapıyor yine ama sorsan çiş kaka nereye yapılır diye tuvalete koşuyor bazen deniyorum her sorduğumda var diyor oyun haline getirdi kendince götürüyorum yapmıyor bilmiyorum vallahi alez alacağım zaten ama her gece ıslatırsa yetiştirmem herg0n Alex mi yıkayacağım canım nasıl olacak vallahi ya gündüz neyse de gece yine düşünüyorum ben kaldırsam bile kendi kendine yine yapar mı diye düşünüyorum

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bu aralar deniyorum altında bez barken annecim buna yapmayacaksın takıyorum ama kuru kalsın tuvaletini gelince bana söyle diyorum tamam diyor yapıyor yine ama sorsan çiş kaka nereye yapılır diye tuvalete koşuyor bazen deniyorum her sorduğumda var diyor oyun haline getirdi kendince götürüyorum yapmıyor bilmiyorum vallahi alez alacağım zaten ama her gece ıslatırsa yetiştirmem herg0n Alex mi yıkayacağım canım nasıl olacak vallahi ya gündüz neyse de gece yine düşünüyorum ben kaldırsam bile kendi kendine yine yapar mı diye düşünüyorum
Bezi hala bağlıyor musun cnm ki öyle yaparsan olmaz ki cnm önce onu aklından çıkarması lazım tutar o zaman kendisini zorunlu zanneder gecede dediğim o külot tan al cnm ha deyince gece yapmaz sen diyeceksin bekleyeceksin benim oğlan bile bizi hala bekletir klozet aparatı al cnmn genelde diğer tuvalete çocuklar yapmaya korkar çünkü o onun için değerlidir öyle düşün korkarlar daha kaka dan en iyisi o apart

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasıl bir yol izlediniz gündüz nasıl gece nasıl yaptınız ne kadar sürdü evde ne gibi önlemler aldınız fikirlere açığım
Sanırım kızın 2 yaşındaydı dimi canım eltimin oğlu 3 yaşında bayramda bezi bitmişti artık bez yok almıcaz tuvalete gitmen lazım dedi maaşallah hiç zorlamadı sürekli çişe çıktı hatta ilk gün gece beslemişti çocuk kızdı ben tıvalete gidecektim bana niye taktın diye hiç kaçırmadı sen bez alıştırma külodu derken alıştırman biraz zor olur bence biraz daha aklı ermesi lazım

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Yazdır canm evde bahçeli bi şort giydiriyodum sürekli tuvaletin geliyomu diye soruyorum o söylemezse bile götürüyorum tuvalete bir hafta sürmüyo

Tüm sayfalar yüklendi.