bebeğim 2 aylıkk kabızlığa ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Büşra demir tarafından oluşturulan bebeğim 2 aylıkk kabızlığa ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,304 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğim 2 aylıkk kabızlığa ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Büşra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yillariminhasreti

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Valla belki olur cnm bilmiyorum ama ben beslenme şekillerini her zaman eski usul yaptım mesela mama vermedim pirinç unu verdim işte kabız olduklarında bu tarz yöntemlere basvurdum bitkisel yollarla çözdüm bi tek diş için agrı kesici veriyorum çünkü cok acı cekiyorlar die dayanamıyorum. Onun haricinde ilaç falan kullanmadım antibiyotik lik arada hariç cok bi durumları da olmadı elhamdülillah. Yani demem o ki ben hep bu yöntemlere basvurdum işe de cok yaradı. Ha tabi denenebilir senin dediğinde ama benmkisi böle ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım zaten bence mama yediren anneler illa ki bebeklerinin kabız olmasını beklememeli. Her mamaya azcık zeytinyağı katabilirler. O zaman hiç olmuyo cocukta kabızlık. Hergün yapıyo
Bebeğe zeytinyağ vermezsen nurveys harveys gaz damlası var içinde zeytinyağ var doğal icerikliymis kardeşimin eşi eczacı onu deneyebilirsin

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 2 aylık hep kabız oluyor kakasını yapamıyor bildiğiniz birşey var mı bazıları bana diyor zeytin yağı ver sizce vereyim mi
Ben milk tea diye bişey kullanıyorum süt artırıyormş ama içinde rezene falan var dün lahana yemştim çok sancılandı bebeğim ondan içip emzirdm çok güzel kakasını yaptı

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 2 aylık hep kabız oluyor kakasını yapamıyor bildiğiniz birşey var mı bazıları bana diyor zeytin yağı ver sizce vereyim mi
Fitil verme eczaci bana fitil verilmez dedi mama iciosa içine bı cay kaşığı zeytinyağı ver hiç bişey olmaz mama icmiosa da çay kaşığı ile ver

Ne kadar dogal içerik li de yazza koruyucu katıyolar canm bilemiyorsun içinde ne var. Ben zeytinyağından memnunum ☺️yine de tsk ederim
Zaten gaz sancısı için nurse harveys kullanan var ben kullandım hatta arada veriyorum sürekli zeytinyağı vermek de tembellestiriomus

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Fitil verme eczaci bana fitil verilmez dedi mama iciosa içine bı cay kaşığı zeytinyağı ver hiç bişey olmaz mama icmiosa da çay kaşığı ile ver

Zaten gaz sancısı için nurse harveys kullanan var ben kullandım hatta arada veriyorum sürekli zeytinyağı vermek de tembellestiriomus
Zeytinyağ gaz damlası fıtil bunlar bağırsakları tembellestiriyormus çok zorda kalmadikca verilmemeliymis ama benim cadım ne zaman pişik kremi sürüp altını havalandırsam pirtlatiyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Zeytinyağı verme bence canım da makatına sür, karnına masaj yap yağ ile iyi gelir. Sende sıvı tüketimini artır ve posalı gıdalar tüketmeye çalış. Kayısı suyu falan iç. Senin yediklerinde etkiler bebeği

Ben verdim bı çay kaşığı canım zeytinyağı 20 günlükken ama bı faydası olmadı hemde zor yutuyor nefes alamıyor gibi oluyor bence verme ama ben poposuna zeytinyağı sürdüm bide popo deliğine zeytinyağı ve elinle masaj yap ayaklarına karnına doğru kıvır bırak kıvır bırak canım benimki öyle yapiyir kabız olunca bide ayağının altına masaj yap

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bana doktor asidi alınmış zeytin yağı ver dedi zeytin yağını ısıtınca asidi çıkıyor birde bende cennet elması çok işe yaradı ben ne zamqn yersem bebeğim kaksını yapabiliyor
Cennet elmasi ilk defa duydum cnm bnm oglumda iki aylik surekli kabiz nasil bisey bnde yiyim bari

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar