bebeğim 2 aylıkk kabızlığa ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Büşra demir tarafından oluşturulan bebeğim 2 aylıkk kabızlığa ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,305 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğim 2 aylıkk kabızlığa ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Büşra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yillariminhasreti

Tugrulhan

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 2 aylık hep kabız oluyor kakasını yapamıyor bildiğiniz birşey var mı bazıları bana diyor zeytin yağı ver sizce vereyim mi
Ben de oğlumda cok yaşadım fitul falan da denedim ama en iyisi kulak cöpüyle zeytun yağıyla poposunu uyarlayin rahatlar bende gazin cikar yok tembelik yaparmış falan bos bence şükür simdi oglum 4 bucuk aylik kendi yapıyor bi dene istersen cnm geçmiş olsun

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
2 günde bi kere cok mu
Biraz çok kuzum çünkü bir süre sonra uyarıcı olmadan yapamaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani çocuk yapamazsa catlar. Bnm oğlumu 6 ay böle kaka yaotırdım ben sonra da düzeldi kendi kendine. Ayrıca bence kakasını yapamayıp aglayıp acı cekecene uyarana alısırsa da alıssın daha iyi 🤷‍♀️
Kuzum seni anliyorm ama başka çözümü yok mu uyaricisiz

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Biraz çok kuzum çünkü bir süre sonra uyarıcı olmadan yapamaz

Kuzum seni anliyorm ama başka çözümü yok mu uyaricisiz
Mama veriyorsa içine zeytinyağı koyacak veya sabah ac kasıkla içilecek. Yada dr a gidip duphalac surup alacak yada fitil. Artuk haangi yolu secerse arkadas. 🙄

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Mama veriyorsa içine zeytinyağı koyacak veya sabah ac kasıkla içilecek. Yada dr a gidip duphalac surup alacak yada fitil. Artuk haangi yolu secerse arkadas. 🙄
Saçma gelebilir ben faydasını gördüm için yazıyorum ebebek emziren annelere yardımcı olmak için bebek.com diye emzirme danışmanlığı sitesi yapms sorunu anlatıp beslenme listesi hazırlıyorlar bizm yedklerimiz bebeğe süt yoluyla geçti için belki yardımcısı olur

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 2 aylık hep kabız oluyor kakasını yapamıyor bildiğiniz birşey var mı bazıları bana diyor zeytin yağı ver sizce vereyim mi
42 günlük bebeğim var 1 aylıkken kabız oldu 2 gün kakasını yapamadı nasıl agliyo morardı ağlamaktan doktora götürdük doktor nesi var dedi kabız dedim kaç gündür dedi 2 gündür dedim daha iki gün olmuş niye getirdin dedi napsaydim çocuk morardı sanki bizim gibi yetişkin mi ben bile kabizken zor dayaniyom 1 aylık çocuk napsin dedim lagma yaptılar kakasını yaptı 3 gün önce bidaha kabiz oldu 2 gün yapamadı poposuna zeytinyağı sürdüm işe yaramadı mamasına bir çay kaşığı zeytinyağı koydum hemen yaptı kakasını

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Saçma gelebilir ben faydasını gördüm için yazıyorum ebebek emziren annelere yardımcı olmak için bebek.com diye emzirme danışmanlığı sitesi yapms sorunu anlatıp beslenme listesi hazırlıyorlar bizm yedklerimiz bebeğe süt yoluyla geçti için belki yardımcısı olur
Valla belki olur cnm bilmiyorum ama ben beslenme şekillerini her zaman eski usul yaptım mesela mama vermedim pirinç unu verdim işte kabız olduklarında bu tarz yöntemlere basvurdum bitkisel yollarla çözdüm bi tek diş için agrı kesici veriyorum çünkü cok acı cekiyorlar die dayanamıyorum. Onun haricinde ilaç falan kullanmadım antibiyotik lik arada hariç cok bi durumları da olmadı elhamdülillah. Yani demem o ki ben hep bu yöntemlere basvurdum işe de cok yaradı. Ha tabi denenebilir senin dediğinde ama benmkisi böle ☺️

42 günlük bebeğim var 1 aylıkken kabız oldu 2 gün kakasını yapamadı nasıl agliyo morardı ağlamaktan doktora götürdük doktor nesi var dedi kabız dedim kaç gündür dedi 2 gündür dedim daha iki gün olmuş niye getirdin dedi napsaydim çocuk morardı sanki bizim gibi yetişkin mi ben bile kabizken zor dayaniyom 1 aylık çocuk napsin dedim lagma yaptılar kakasını yaptı 3 gün önce bidaha kabiz oldu 2 gün yapamadı poposuna zeytinyağı sürdüm işe yaramadı mamasına bir çay kaşığı zeytinyağı koydum hemen yaptı kakasını
Canım zaten bence mama yediren anneler illa ki bebeklerinin kabız olmasını beklememeli. Her mamaya azcık zeytinyağı katabilirler. O zaman hiç olmuyo cocukta kabızlık. Hergün yapıyo

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Zeytin yağı verebilirsin çay kaşığı ile ama ben fazla etki görmemiştim kırmızı içi bulgur bulgur olan elmalar varya ondan çay kaşığı ile kazıyıp minik minik veriyordum o iyi geliyordu istersen dene

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar