Bebegim 4. Ayına giriyor yine hamileyim🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Bebegim 4. Ayına giriyor yine hamileyim🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,411 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bebegim 4. Ayına giriyor yine hamileyim🙈
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım benim sağlıkla gelsin inşallah 🙏🥰 doğru bebeğin daha çok küçük ama nasibi var gelecek demek bu minnoşta ☺️ benim kuzenim arka arkaya 3 tane doğurdu biri benim ufaklıktan 4 5 gün önce doğdu daha bir şekilde bakılıyor, büyüyüp gidiyorlar merak etme. Yaş farkı olmaması bir yandan iyi arkadaş gibi büyür giderler işte 🥰 emiyor muydu bebiş? Bir o sıkıntı olur belki.
Sagol canım Doktor bıraktır 2 aya kadar yoksa karnındaki bebek gelişmez dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diğer doğumun normal mi olmuştu canm
Evet normal olmustu canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sagol canım Doktor bıraktır 2 aya kadar yoksa karnındaki bebek gelişmez dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet normal olmustu canım
O kötü olacak erken kesmek zorunda kalacaksın sütten. Normal doğum olmuş olması da iyi canım sezaryen olsan hemen hamile kalman sıkıntı olurdu ondan sordum

Sema tbk

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bebegimiz 4. Ayına giriyor reglm gecikti bugun test yaptım bir baktım iki çizgi peşpeşe bebegi olanlar nasıl cok zor oluyor mu bir yandan beraber büyümleri çok fazla ara olmaması iyi ama bilemedim 🙈🙈🙈
Hiç dert etme canım benim kızlarımın arasında bir buçuk yaş var ilk zamanlar tabiki zorluk çekiyor insan ama büyünce çok rahat oluyor. Şimdi biri 12 biri 10 yaşında üçüncü kız kardeşleri geliyor bunda bayağı bir ara verdim.

Nagehan

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bebegimiz 4. Ayına giriyor reglm gecikti bugun test yaptım bir baktım iki çizgi peşpeşe bebegi olanlar nasıl cok zor oluyor mu bir yandan beraber büyümleri çok fazla ara olmaması iyi ama bilemedim 🙈🙈🙈
Kac gün gecti regliniz bende açtım post yine mi hamileyim diye kaç gün geçti sizin

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Canım aynı şey bana da oldu çevreni boşver kızım 8aylik 19 haftalik hamileyim şuan rabbim kolaylığını verir. Aynı kelimeleri çevremde bana kullanmaya kalktı direk cevaplarını verdim sizin kapınıza çocuğum aç diye de gelmedim ben bu cocuklara bakamıyorum diye de gelmedim kimsenin bu tarz yorum yapmaya hakki yok dedim kimse daha sesini bile çıkaramadı

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım evet beraber büyüyorlar tabikide zorluğu var ama oda zamanla artık alışıyorsun

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ay gözün aydın canım Allahım öyle bir yardım ediyorki maşallah 😍❤️ikiz gibi büyürler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar