Bebegim 4. Ayına giriyor yine hamileyim🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Bebegim 4. Ayına giriyor yine hamileyim🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,424 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bebegim 4. Ayına giriyor yine hamileyim🙈
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bebegimiz 4. Ayına giriyor reglm gecikti bugun test yaptım bir baktım iki çizgi peşpeşe bebegi olanlar nasıl cok zor oluyor mu bir yandan beraber büyümleri çok fazla ara olmaması iyi ama bilemedim 🙈🙈🙈
Çevremde aynı durumda olanlar beraber büyüdükleri için kolay oluyor diyorlar yardım edecek birileri varsa daha iyi oluyormuş şimdiden hayırlı olsun

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Allah kucağına almayı nasip etsin
Amin sagol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy maşallah hayırlı olsun canım yaa 😍😍😍
Sagol canım cevre cok korkutuyor ya hayatın bitti yandın sen neler neler 😞

Çevremde aynı durumda olanlar beraber büyüdükleri için kolay oluyor diyorlar yardım edecek birileri varsa daha iyi oluyormuş şimdiden hayırlı olsun
Sagol canım allah raxı olsun cevremdekiler o kadar boş konusup üzdüler ki hayatın biticek yandın sen kafayı mı yedin flan 😞

Hayırlısı olsun ikisini bi kerede büyütmüş olacaksın illaki biraz zor olur ama küçükken daha az kıskanıyorlar birbirini
Arkadas aramazlar birbirlerine yeterler diye düşünüyorum hep allah büyük saglıklı olsunlarda elbet büyüyecekler

Maşallah çok şanslısın
Rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallah 🤲

Hayırlı olsun cnm Rabbim hayırlıymış ki nasip etmiş
Sagol canım allah razı oksun sag salim kucagımıza alalım bebişlerimizi inşallah 🤲

Hayırlı olsun canım.Kafana takma şimdiden.Zamanı gelince inan Rabbim kolaylığını veriyor.Ne güzel ikisi bir arada büyür.☺️
Sagol canım allah razı olsun 🤲

😄😄Ayy banada öyle oldu dört ayına girdi gebe kaldım şimdi yirmi sekiz haftalık oldum bebeğim de on aylık 😄 valla ben korkmusum şimdi den
Oy maşallah sag salim gelsinler inşallah allah büyük güç verir bize üstesinden geliriz inanıyorum 🤲cevrede boş boş konusabları duymucaz artık sanki kendileri büyütüyorlar masraflarını karsılıyorlar herseye maydonozlar allahım sabır

Son düzenleme:

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Amin sagol canım

Sagol canım cevre cok korkutuyor ya hayatın bitti yandın sen neler neler 😞

Sagol canım allah raxı olsun cevremdekiler o kadar boş konusup üzdüler ki hayatın biticek yandın sen kafayı mı yedin flan 😞

Arkadas aramazlar birbirlerine yeterler diye düşünüyorum hep allah büyük saglıklı olsunlarda elbet büyüyecekler

Rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallah 🤲

Sagol canım allah razı oksun sag salim kucagımıza alalım bebişlerimizi inşallah 🤲

Sagol canım allah razı olsun 🤲

Oy maşallah sag salim gelsinler inşallah allah büyük güç verir bize üstesinden geliriz inanıyorum 🤲cevrede boş boş konusabları duymucaz artık sanki kendileri büyütüyorlar masraflarını karsılıyorlar herseye maydonozlar allahım sabır
Canım sen onları hiç dinleme bende ikiz bekliyorum duyan Allah yardımcın olsun çok zor diyor ama kolay olsun olmasın ben çok mutluyum senin de beraber büyür birbirlerine arkadaş olurlar ne güzel hiç üzülme sen hayırlısı buymuş demek sizin için

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bebegimiz 4. Ayına giriyor reglm gecikti bugun test yaptım bir baktım iki çizgi peşpeşe bebegi olanlar nasıl cok zor oluyor mu bir yandan beraber büyümleri çok fazla ara olmaması iyi ama bilemedim 🙈🙈🙈
Ovvvvvvvv🤣🤣🤣🤣Allah güc kuvvet versin canımmm🤣 saglikla kucagina al inşallah 🤲

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Cnm oncelikle hayirli olsun saglikli olduktan sonra ferisi geliyo hic korkma buyutumeyrcek olsam ben buyutemezdim kizim 27 haftalik dogdu 3 ay kuvezde kaldi hastaneden cikinca beni hic emmedi sagip biberonla verdim inan onu bile ememiyodu cay kasigiyla besliyodum iki yudum icip onu bile kusuyodu 5 aylikken hamile oldugumu ogrendim ikisiyle zaman cok cabuk gecti ve susn 4 hucuk yadinda cok sukur bi sorunu yok kardesiylede cok iyi anlasiyolar hemde birbirlerinin gelisiminde yardimci oluyolar konusuyolar oyun oynuyolar birbirlerinden hic ayrilmiyolar sen milletin ne dedigine bakma

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bu ne cesaret bacım 😂😂 şakayım tabiki hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıkla büyüsün bebeğin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım benim sağlıkla gelsin inşallah 🙏🥰 doğru bebeğin daha çok küçük ama nasibi var gelecek demek bu minnoşta ☺️ benim kuzenim arka arkaya 3 tane doğurdu biri benim ufaklıktan 4 5 gün önce doğdu daha bir şekilde bakılıyor, büyüyüp gidiyorlar merak etme. Yaş farkı olmaması bir yandan iyi arkadaş gibi büyür giderler işte 🥰 emiyor muydu bebiş? Bir o sıkıntı olur belki.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar