Bebeğim açık kalp ameliyatı olacak. Lütfen dualarınızı esirgemeyin🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Bir Mucizee tarafından oluşturulan Bebeğim açık kalp ameliyatı olacak. Lütfen dualarınızı esirgemeyin🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,434 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeğim açık kalp ameliyatı olacak. Lütfen dualarınızı esirgemeyin🙏
Konbuyu başlatan Bir Mucizee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nfspnr

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Yavrum bir türlü iyilesemedi ,3.haftadayiz 4.kez yoğun bakımda, ciğerlerinde sivilasma oluyormuş. Çocuğum acı çekiyor nabız yüksek atıyor 170 180 leri geçiyor, ateşi çıkıyor. Çok kötüyüm arkadaşlar cokkkk . Çok korkuyorum yavrum için bi an evvel iyileşsin yavrum dua edin ,yavrumun yalvarır bakışlarına dayanamıyorum 😭😭😭😭😭

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yavrum bir türlü iyilesemedi ,3.haftadayiz 4.kez yoğun bakımda, ciğerlerinde sivilasma oluyormuş. Çocuğum acı çekiyor nabız yüksek atıyor 170 180 leri geçiyor, ateşi çıkıyor. Çok kötüyüm arkadaşlar cokkkk . Çok korkuyorum yavrum için bi an evvel iyileşsin yavrum dua edin ,yavrumun yalvarır bakışlarına dayanamıyorum 😭😭😭😭😭
Çokkkkkk Geçmiş olsun Kuzum Benim Rabbim Safi İsmi ile şifa Versin İnsallahhhh kalbim Dualarım meleginle Allah'ın izniyle iyileşecek kuuzm sağ salim hastaneden mutlulukla cikicaksiniz hissediyorum sen güçlü dur kuzum evladın için iyi olacak herşey çok güzel olacak😭🙏🏻🙏🏻♥️🤲🤲🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle çok geçmiş olsun canım rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻. Güçlü dur kuşum ne hissettiğini tam olarak anlamadım bile bende yaşadım biliyorum şuan ömründen ömür gidiyor bir şey olacak ona diye ama Emin ol bizden daha güçlüler sabret bol bol dua et . İleride bu günleri buruk bir tebessüm ile anacaksınız inşallah 🤲🏻 Rabbim minik yavrunun yanında olsun onu korusun inşallah 🤲🏻

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim,oğlum 10. Ayında, 1 günlükken şant ameliyatı olmuştu, şimdi ise açık kalp ameliyatı olacak. O kadar korkuyorum ki bebeğim için çok endişeliyim.Carsamba yatışımız olacak.Lütfen dualarınızı esirgemeyin . Kimin duası kabul olur Allah bilir 🙏🙏 Allah herkesin bebeğini bağışlasın, sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürler versin,içinde benim bebeğime de 🙏🙏😭😭
Allahım yavruna acil şifalar versin inşallah çok güzel geçer ameliyat ve evladına sağ salim kavuşursun güçlü ol dualarım seninle güzel anne ❤️❤️🤲🤲

Nfspnr

Kayıtlı Üye
rank
😔Rabbim sifasini versin bir an once INŞALLAH. Imtihanlarimiz cok ağır cok... Allah yardimcimiz olsun. Kimseyi evlat acisiyla sınamasin Yuce Mevlam... iyi haberlerini aliriz inşaallah. Uzulme Allah büyük

Tüm sayfalar yüklendi.