Sorum var Bebeğim alerji olduğu için kakasını yapamiyormus

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Bebeğim alerji olduğu için kakasını yapamiyormus başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 878 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim alerji olduğu için kakasını yapamiyormus
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevginin gücü

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim besin alerjisi olmuş ondan kakasını yapamiyormus alerji doktoru randevu su bulunamuyor ve ne yapacağımızı bilemiyoruz besin alerjisi yaşayan var mı
Benim kızım şuan 9 aylık aynı şekilde 6 aylıkken alerjiden kakasını yapamıyordu bize çoçuk doktorumuz ilaç krem filan vermişti ben alerji testi yaptırmak istedim ama küçük olduğu için pek birşey çıkmaz dediler doktorunuz kabızlık için şurup verecektir

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
canım benim kizdada alerji oldu her yerinde kirmizi benekler çıktı domates verdiğim eline kemiriyor suyunu sömürüyor öyle oldu sağlık ocağına götürdüm alerji şurubu verdi ikinci vermemde lekeler geçti sende sağlık ocağı götür alerji şurubu verir büyük bi ihtimal kullanırsın geçer kakasını yapamayınca ben zeytin yağına az sabun batırıp makamdan içine koyuyom yarım saat sürmeden yapiyo istersen sende yap geçmiş olsuher sut icirmemde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canım benim kizdada alerji oldu her yerinde kirmizi benekler çıktı domates verdiğim eline kemiriyor suyunu sömürüyor öyle oldu sağlık ocağına götürdüm alerji şurubu verdi ikinci vermemde lekeler geçti sende sağlık ocağı götür alerji şurubu verir büyük bi ihtimal kullanırsın geçer kakasını yapamayınca ben zeytin yağına az sabun batırıp makamdan içine koyuyom yarım saat sürmeden yapiyo istersen sende yap geçmiş olsun
Zeytin yagida verdik ama pek işe yaramadı sıcak su uygulamasi yaptım biraz yaptı öyle rahatladi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canım benim kizdada alerji oldu her yerinde kirmizi benekler çıktı domates verdiğim eline kemiriyor suyunu sömürüyor öyle oldu sağlık ocağına götürdüm alerji şurubu verdi ikinci vermemde lekeler geçti sende sağlık ocağı götür alerji şurubu verir büyük bi ihtimal kullanırsın geçer kakasını yapamayınca ben zeytin yağına az sabun batırıp makamdan içine koyuyom yarım saat sürmeden yapiyo istersen sende yap geçmiş olsun
Zeytin yagida verdik ama pek işe yaramadı sıcak su uygulamasi yaptım biraz yaptı öyle rahatladi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar