Bebeğim asagidaymis

• Konbuyu başlatan İlknur Göl
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur Göl tarafından oluşturulan Bebeğim asagidaymis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 743 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim asagidaymis
Konbuyu başlatan İlknur Göl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esin
İ

İlknur Göl

Guest
Merhaba ben 16 haftalık hamileyim doktorum dün bebek aşağıda yatman lazım dedi dinlenirsen birşey olmaz dedi çok korkuyorum dinlenipde bebeği yukarı çıkan var mı

Sinemm

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla gelsin inşallah bebeğiniz😊 şuan ikinci gebeliğim ilk hamileliğimde aynı sorunu yaşadım doktorum kısalmaların bu haftalarda olabileceğini söylemişti benimki strese bağlıydı çalışmak zorunda olduğum için de dinlenme şansım yoktu doktorum bana erken doğumu önlemek için bir hap vermişti niyeti 38.haftaya kadar bebeği tutmaktı ama kızım 36.haftada gelmek istedi😊 çok şükür ciğerlerinin gelişimi tamamlandığı için küvezde kalmadı ve şuan 4yaşında 💕 doktorumun bu durum için söylediği güzel bir şey aksi bir durum olmazsa normal doğuma daha elverişli olmamdı. Sizde bebeğinizi sağlıkla zamanında kucağınıza alırsınız, bebeğiniz size sizde ona güç verirsiniz inşallah🥰

Esin

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 16 haftalık hamileyim doktorum dün bebek aşağıda yatman lazım dedi dinlenirsen birşey olmaz dedi çok korkuyorum dinlenipde bebeği yukarı çıkan var mı
Benim ilk hamileliğim öyleydi hastaneye yatırdı 1 akşam sonra düşük yaşadım çok dikkat etmen gerekiyor ama benim kanama , kasık ağrısı vardı çok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar