Sorum var Bebeğim çok ağlıyor ☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Bebeğim çok ağlıyor ☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 665 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim çok ağlıyor ☹️
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz canım her verdiğinde koy şahsen benim yengem öyle yapıyordu hiç bir sorun da yaşamadı oda ilk bebeğini hep mama ile büyüttü erken doğmuştu memeyi kabul etmemişti bebek
Doktora soriyim bn önce her bebek farklı bsiey feln ilur zaten bebegim kiayneti kopardı sabahtan beri diğer oğlumda uyuduğu için ben bebgi eşimle acile gönderdim aklım orda etrafımda yıkın birinin olmaması çok kötü 😑

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm ama mamaya katildigini hiç duymadım zaten gerektiğinde kaşıkla veriyorum da mamayı sorupta veremk istyrm
Mamasına katabilirsin canım 1 çay kaşığı ben de katıyordum 4 ayına kadar bana doktor tavsiye etmişti heö daha iyi kilo alır demişti gayet iyidi kilosu gaz kabız problemi de yaşamadık sonra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktora soriyim bn önce her bebek farklı bsiey feln ilur zaten bebegim kiayneti kopardı sabahtan beri diğer oğlumda uyuduğu için ben bebgi eşimle acile gönderdim aklım orda etrafımda yıkın birinin olmaması çok kötü 😑
Ay nazar da değmiş olabilir miniğe 🥹🥹

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım bide mama yaramamış olabilir kimi bebekte gaz kabız çok yapiyo mamalar onunda sorabilirsin değiştirebilir mamayi
Şimdi gldik acikden kuzumun gazı vardmis ahglamktan sesj kısıldı kurban olduğum lavman verdiler uyuyor şimdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay nazar da değmiş olabilir miniğe 🥹🥹
Gazi vardı eve geldi eşimle kızım busefer mecbur hep beraber gittik lavman verdiler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar