Sorum var Bebeğim çok ağlıyor ☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Bebeğim çok ağlıyor ☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 658 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim çok ağlıyor ☹️
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şimdi gldik acikden kuzumun gazı vardmis ahglamktan sesj kısıldı kurban olduğum lavman verdiler uyuyor şimdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gazi vardı eve geldi eşimle kızım busefer mecbur hep beraber gittik lavman verdiler
Lavmanı sana tavsiyem bir kerelik kullan sonra zeytinyağ başlat bebeğe yoksa sürekli lavman kullanmak zorunda kalırsın oda bünyeye alışkanlık kazandırır

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yok canım ondan ağlamaz ama sen sakın dokumma o büyüdükçe kendisi düşecek zaten kayra da da öyleydi ama kakasını yapamadıpı için çok ağlar evde kulak temizleme çubuğu varsa onu zeytinyağına batır. Çok derine olmayacak şekilde popiişine sür içine . O zaman rahat yapar ve günde 3 kez çay kaşığı ile soğuk sıkım zeytinyağı ver
Ayseme katılıyorum bende bir kaç gün benim oğlum öyleydi yapamıyordu babası gitmiş Aptamil almış kabız yaptı bende babalac Gold veriyorum oğluma zeytin yağı koydum mamasina çok iyi geldi

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Ayseme katılıyorum bende bir kaç gün benim oğlum öyleydi yapamıyordu babası gitmiş Aptamil almış kabız yaptı bende babalac Gold veriyorum oğluma zeytin yağı koydum mamasina çok iyi geldi
Gece 1.00'e kadar hastanedeydik gazı vardı lavman verdiler ben de Aptamil kullanıyorum ben anne sütü vermiyorum ben de değiştirmeyi düşünüyorum artık bebeğim mahvoldu dün onu öyle gördükten sonra oğlum da kullanmıştım ama hiç böyle bir şey olmadı demek her bebekte çocukta farklı hip diye bir mama var herkes onu çok öneriyor kullanıyor hiç gaz vesaire yapmadıklarını söylüyorlar onu alacağım zeytinyağı da koyacağım

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Gece 1.00'e kadar hastanedeydik gazı vardı lavman verdiler ben de Aptamil kullanıyorum ben anne sütü vermiyorum ben de değiştirmeyi düşünüyorum artık bebeğim mahvoldu dün onu öyle gördükten sonra oğlum da kullanmıştım ama hiç böyle bir şey olmadı demek her bebekte çocukta farklı hip diye bir mama var herkes onu çok öneriyor kullanıyor hiç gaz vesaire yapmadıklarını söylüyorlar onu alacağım zeytinyağı da koyacağım
Yavrum ya kıyamam kuzum hiç sorma bende oğlumla birlikte ağlıyordum Aptamil çok gaz kabız yaptı oglumu Bebelac Gold çok memnunum sende zeytin yağı köy mamasina inan çok iyi gelecek geçmiş olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
En iyisni yaparsın canım zeytinyağ cidden baya etkili

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Yavrum ya kıyamam kuzum hiç sorma bende oğlumla birlikte ağlıyordum Aptamil çok gaz kabız yaptı oglumu Bebelac Gold çok memnunum sende zeytin yağı köy mamasina inan çok iyi gelecek geçmiş olsun
Fazlasıyla yapıyor TM cnm denicm çok saol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En iyisni yaparsın canım zeytinyağ cidden baya etkili
Saol cnm bnm🥰

Tüm sayfalar yüklendi.