Bebeğim çok mu zayıf?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahime BAYAR tarafından oluşturulan Bebeğim çok mu zayıf? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,846 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim çok mu zayıf?
Konbuyu başlatan Rahime BAYAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıklıysa , doktorun sıkıntı görmediyse sorun olmaz kuzum. Muz, süt ve süt ürünleri, yumurta tüketmeye özen göster. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amin canım hepimize nasip etsin Rabbim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm haftasına göre zayıf malasef.. cnm bebeğinin kilo alması için kaşar peynir, bol muz , yoğurt, süt, kuruyemişlerden fındık ceviz badem, tahin ve haşlanmış yumurta tüket bebeğin hızla kilo alır şimdiden başla farkı göreceksin
Tamam canım teşekkür ederim 🥰

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32 haftalık hamileyim ve bebeğim 1 kg 50 grm çok zayıf değil mi bir zararı falan olur mu:(
Merak etme canım her çocuk aynı şekilde kilo alacak diye bir durum olamaz .Genetik faktörleri var babanın nasıl oranda olduğu çok önemli sizin nasıl yapınız var onun bile baya etkisi var.Kilodan daha önemlisi çocuğunuzun sağlıklı olmasıdır. Zayıf çocuklar doğumundan sonra daha hızlı kilo ala biliyorlar

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Hafdasina gore zaif canim amma korkma muz kaşar peynir sut ürunleri balik et tuket en cok muz ye bebeye en iyi muz kilo.aldiriyo
Kızlar 32 haftalık hamileyim ve bebeğim 1 kg 50 grm çok zayıf değil mi bir zararı falan olur mu:(
Evet zayıf ama hic korkma benim 8 aylıktı oğlum dr dedi bir margarini al eline çocuğun o kadar kızdı banahicmi almaz kilo çocuk son ayımda bol bol aşureye atılan buğday varya onu yedim kuru bakla falan yedim ve sonuç dr gittim ne yiyoyosan kes çocuk 3 buçuğu geçmiş bu gidişle doğuramazsın dedi yani çocuk son ayda alır kiloyu 3 kilo olsa yeter doğumu da zor oluyor ben kendimden biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.