Sorum var Bebeğim grip oldu 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Bebeğim grip oldu 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 465 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim grip oldu 😔
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravzanin annesi

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 35 günlük ablası üsütmüştü onada bulaştı, dünden beri burnu sümüklü çekip duruyorum hep arada öksürüyor yarına randevu aldım ama çok korkuyorum ciğerine iner diye, sürekli emziriyorum ama evde başka ne yapabilirim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar bebeğim 35 günlük ablası üsütmüştü onada bulaştı, dünden beri burnu sümüklü çekip duruyorum hep arada öksürüyor yarına randevu aldım ama çok korkuyorum ciğerine iner diye, sürekli emziriyorum ama evde başka ne yapabilirim
Çok geçmiş olsun canim terleyip iyice üşütmesin bolca emzir devam et inmez insallh yeni olduysa

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu kadına ne kadar dua etsem az birkaç defa bahsettim burda da ama pek dikkate alınmadı gibi cidden instagramın varsa sayfaya yorumlara atılan mesajlara bak o kadar memnun kalan var ki sadece sarımsakla bebeler antibiyotik almaktan serum iğne yemekten kan vermekten kurtuluyor ki bunlardan biri benim yavrum diş çıkarma dönemimiz o kadar sessiz sakin geçiyor ki kimse inanmıyor bile şifa Allah'tan ve sarımsak ise büyük bir mucizesi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230921_005214_Instagram.jpg
    Screenshot_20230921_005214_Instagram.jpg
    993.5 KB · Görüntüleme: 39

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu kadına ne kadar dua etsem az birkaç defa bahsettim burda da ama pek dikkate alınmadı gibi cidden instagramın varsa sayfaya yorumlara atılan mesajlara bak o kadar memnun kalan var ki sadece sarımsakla bebeler antibiyotik almaktan serum iğne yemekten kan vermekten kurtuluyor ki bunlardan biri benim yavrum diş çıkarma dönemimiz o kadar sessiz sakin geçiyor ki kimse inanmıyor bile şifa Allah'tan ve sarımsak ise büyük bir mucizesi
Çok teşekkür ederim kardeşim büyük kızıma yaparmda bebeğim 35 günlük ama ona olmxki

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim kardeşim büyük kızıma yaparmda bebeğim 35 günlük ama ona olmxki
Evet canım ama süte geçiyor ben kendim suyla beraber yutuyorum kızıma direkt vermedim ama şimdi 7 aylık oldu yavrum az bir şey doğrayıp yoğurda katıyorum öyle yiyor gerçekten şöyle düşün antibiyotik de süte geçer bebelerin kakasını siyah yapar arkadaş post açtı hatta burda ben de yaşadım sarımsak ise doğal antibiyotik haliyle o da süte geçiyor ve bebeğin bağışıklığını destekliyor

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım ama süte geçiyor ben kendim suyla beraber yutuyorum kızıma direkt vermedim ama şimdi 7 aylık oldu yavrum az bir şey doğrayıp yoğurda katıyorum öyle yiyor gerçekten şöyle düşün antibiyotik de süte geçer bebelerin kakasını siyah yapar arkadaş post açtı hatta burda ben de yaşadım sarımsak ise doğal antibiyotik haliyle o da süte geçiyor ve bebeğin bağışıklığını destekliyor
Anladm canım şimdi,ben kendim yiyim o zamn gerçi sarımsak yiyemiyrm ama bütün brnumu kapatıp yutuyrm peşine kahve yiyorum 🤦

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Noldu canım ne dedi doktor benim bebeğimde öyle ya arada öksürüyor burnu doluyor sürekli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar