Sorum var Bebeğim grip oldu 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Bebeğim grip oldu 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 497 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim grip oldu 😔
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravzanin annesi

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Noldu canım ne dedi doktor benim bebeğimde öyle ya arada öksürüyor burnu doluyor sürekli
Şimdi gördüm msjini cnm burdan döndürebilrsek döndürücz antibiyotik kullnmdn dedi daha inmemiş ciğerine hava verdi ventolin birde calpol burnunu temiz tut hep dedi aterslnrse gel hemn dedi bebeklerde grip çok çabuk iletliyrmus sürekli emziriyorum hava veriyrm inş geçer sizede çok geçmiş olsun sürekli temizliyn burnunu hırıltı varsa gidin hnm cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ya zor ben de sadece yemeklerime katarak tüketiyordum ama artık hap yutar gibi suyla yutuyorum sayfa sahibi bunun daha etkili olduğunu söylüyor hep ve fayda gören de çok
Bende yiyemrm hiç eşim soyuyor ağzıma atıp yutuym hemn, çok sağol cnm yapicm

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 35 günlük ablası üsütmüştü onada bulaştı, dünden beri burnu sümüklü çekip duruyorum hep arada öksürüyor yarına randevu aldım ama çok korkuyorum ciğerine iner diye, sürekli emziriyorum ama evde başka ne yapabilirim
Ablam sıcak tutmaya çalış sırtını felan bide hizli giydirmeye çalış abla bebek üşüyüp daha kötü olmasin

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi gördüm msjini cnm burdan döndürebilrsek döndürücz antibiyotik kullnmdn dedi daha inmemiş ciğerine hava verdi ventolin birde calpol burnunu temiz tut hep dedi aterslnrse gel hemn dedi bebeklerde grip çok çabuk iletliyrmus sürekli emziriyorum hava veriyrm inş geçer sizede çok geçmiş olsun sürekli temizliyn burnunu hırıltı varsa gidin hnm cnm

Bende yiyemrm hiç eşim soyuyor ağzıma atıp yutuym hemn, çok sağol cnm yapicm
Burnunu nasıl temizliyosun canım çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah ❤️

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Burnunu nasıl temizliyosun canım çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah ❤️
Nirmlde burun damlası damlatıp çekiyordum asprtrle bugün serum fizyolojik sıkıp yıkadm o kadar yeşil sümük çıktıki

Ablam sıcak tutmaya çalış sırtını felan bide hizli giydirmeye çalış abla bebek üşüyüp daha kötü olmasin
Çok sağol canım her gece yıkıyorum ondanda korkuyrm toparlıck inş

Tüm sayfalar yüklendi.