Bebeğim kaç aylık olacak ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Bebeğim kaç aylık olacak ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,016 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kaç aylık olacak ?
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın güzel anneler benim kızım 13 Ağustos da doğdu bu ayın 13’ünde kaç aylık olacak çevremdekiler altı aylık diyorlar kafam karıştı bu ay hesaplamasını hiç anlamıyorum beni aydınlatırsanız çok sevinirim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın güzel anneler benim kızım 13 Ağustos da doğdu bu ayın 13’ünde kaç aylık olacak çevremdekiler altı aylık diyorlar kafam karıştı bu ay hesaplamasını hiç anlamıyorum beni aydınlatırsanız çok sevinirim
Çevren deliler bebek doğar Doğmaz 1ay kafadan hesaplamış Ağustos tan sonra her ayın 13u gibi hesaplarsan 1Eylül_2 Ekim3 Kasım 4Aralık 5Ocak /5ay 13ocak ta 5. Aya girmiş olacak

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
5 aylık olacak canım ek gıda ıcın de 6 aylık olmasını bekle yanı subat 13 den sonra yedırmelere basla kilo alımı ıyısıse doyuyorsa anne sutu yeterli zaten 🤗😃😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar