Bebeğim kaç aylık olacak ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Bebeğim kaç aylık olacak ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,062 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kaç aylık olacak ?
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

...

Moderator
Mod
rank
Günaydın güzel anneler benim kızım 13 Ağustos da doğdu bu ayın 13’ünde kaç aylık olacak çevremdekiler altı aylık diyorlar kafam karıştı bu ay hesaplamasını hiç anlamıyorum beni aydınlatırsanız çok sevinirim
Sağlıkla büyüsün canım.5 aylık olacak inşaAllah.☺️

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Sutun yettıgı kadar emzır mama ver ek gıdayada 6 ay olmadan baslama canım benden sana altın tavsiye 😄😄
Teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben ufaktan ufaktan veriyordum yemek suyu patates püresi ne bileyim azıcık muz böyle doyumluk değil de tadımlık tatlı yoğurt çay kaşığı ile yani tabiki senin tercihin
Öyle yemek suyundan ben de veriyorum doyacak kadar değil 1 çay kaşığı çünkü illa istiyor öyle yemek yerken bize bakıyor

Sağlıkla büyüsün canım.5 aylık olacak inşaAllah.☺️
Amin teşekkür ederim 🙂

...

Moderator
Mod
rank
Teşekkür ederim

Öyle yemek suyundan ben de veriyorum doyacak kadar değil 1 çay kaşığı çünkü illa istiyor öyle yemek yerken bize bakıyor

Amin teşekkür ederim 🙂
Rica ederim kuzum🤗

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim

Amin teşekkür ederim 🙂
Verme canım 1 yasına kadar salca tuz yag verilmez bebeklere herseyi yiyorlar sonra yemiyorlar benim oglum da 5 aylıkken Baslamak zorunda kaldım ek gıdaya simdi hıc bırsey yemiyor basta yedi sonra yemez oluyorlar cok secici oluyorlar buyunce de kızımda 6 ay bekledim ondan sonra verdim pure corba falan simdi 4 bucuk yasında her seyı yer 😃

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Verme canım 1 yasına kadar salca tuz yag verilmez bebeklere herseyi yiyorlar sonra yemiyorlar benim oglum da 5 aylıkken Baslamak zorunda kaldım ek gıdaya simdi hıc bırsey yemiyor basta yedi sonra yemez oluyorlar cok secici oluyorlar buyunce de kızımda 6 ay bekledim ondan sonra verdim pure corba falan simdi 4 bucuk yasında her seyı yer 😃
Yemek yerken illa istiyor ya uyumasını bekliyorum yada çay kaşığıyla biraz veriyorum

Teşekkür ederim

Bu ay 5 ayına girecek cnm
Teşekkür ederim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yemek yerken illa istiyor ya uyumasını bekliyorum yada çay kaşığıyla biraz veriyorum

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim
Merak ediyor sadece canım merakı gidince istemez acele etme yani hem sutun hem mama ile doyuyorsa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar