Bebeğim karnımda ölmüş dün sezeryan oldum kendimi çok kötü hissediyorum 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep pelen tarafından oluşturulan Bebeğim karnımda ölmüş dün sezeryan oldum kendimi çok kötü hissediyorum 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,779 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim karnımda ölmüş dün sezeryan oldum kendimi çok kötü hissediyorum 😭😭
Konbuyu başlatan Zeynep pelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mrvkrts

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Basin sagolsun cnm, Allah sabir, guc kuvvet versin , insallah kucagin en yakin zamanda dolar, evladin seni cennette bekleyecektir.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bak uzgun fakan durma icin rahatsa gulumse canim arkadawim seni cok seviyorum dualarim hep sizinledir Rabim hic kimsenin eziyyetini yerde qoymasin sag salamat alag qucagimiza inwallah🤲🏻💋
Aminnnn🙏🏻🙏🏻🙏🏻güzel arkadaşım benimmm💕💕💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımm çok sevindim adına allahım sağ sağlim kucağına versin inşallah hayırlı evlat olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😇😇
Amin cnm benim bebeğimin kalbinin sol tarafı hiç gelişmemişti doğduktan 23 gün sonra vefat etti şimdi çok şükür 3 aylık hamileyim Rabbım sağ salim kucağıma alırım inşallah 😍🥰🥰

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Birdaha ne kadar bir süre sonra bebek düşünebilirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Böbreklerinde genişleme vardı birde covid atlattım
Sezeryan olarak alındığı için 2 seneye yakın beklemen gerekicek tabi bünyenin toparlama hızı da buna etki eder rabbim bir daha evladınla sınamasın seni çok üzüldüm inanki

Bebeğim karnımda ölmüş dün sezeryan oldum kendimi çok kötü hissediyorum 😭😭
Ya Allah sabır versin üzme kendini. Vardır Rabbimin bir bildiyi. Belki çocuk oldugu zaman bişey olucakdı o zaman daha çok üzülecekdin. İşte sorunuda varmış. Üzme kendini sabırlı ol. Geç olsun güç olmasın derler . Rabbim yüzünü güldürsün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar