bebegim memeyi tutamiyor ne yapmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Isra tarafından oluşturulan bebegim memeyi tutamiyor ne yapmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,239 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegim memeyi tutamiyor ne yapmalı
Konbuyu başlatan Isra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bltgulsum

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Artik oyle yapcam anlmadim bende goguslerim tas gibi ama sut yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tutmasinda sorun yok canim tutuyor ama benden sut cok az geliyor 2 gogusum doyurmuo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tutmasinda sorun yok canim tutuyor ama benden sut cok az geliyor 2 gogusum doyurmuo

Vallaha artik ek mama verioz hemsireyle emdi kadar emiyor gerisi mama
Taş gibiyse vardır sağınca başta çok ağrır belki ama sonra gelir inşallah

Ponçik10

Kayıtlı Üye
rank
Ben bugun dogum yaptim oglum emmek istiyor ama gogusumu bi turlu tutamiyor ve sanki sutum cok az doyurmuyor gibi sizce ne yapayim
Eğer göğüs ucun yoksa yine emmez İnternete göğüs ucu belirginlştirn masaj teknikleri var onları uygula sabretmelisn daha yeni doğum yapmışsın hastanedeysn hemşirelerdn yardım iste

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Ben bugun dogum yaptim oglum emmek istiyor ama gogusumu bi turlu tutamiyor ve sanki sutum cok az doyurmuyor gibi sizce ne yapayim
4 martta da ben doğum yaptım benim minikde zor tutuyor memeyi emmek istiyor yarim yamalak tutuyor memeyi arada makina ile sagip verdim sarilik olmasin diye dr gunde iki kez yada 3 kez mama verebilirsin dedi bizde boyle benimde kavrayamiyir yani uc bile aldim onuda beceremedik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar