bebegim memeyi tutamiyor ne yapmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Isra tarafından oluşturulan bebegim memeyi tutamiyor ne yapmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,242 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegim memeyi tutamiyor ne yapmalı
Konbuyu başlatan Isra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bltgulsum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Amin cok tesekur ederim bilgin icin cok uzuluyrm gelmiyor diye
Üzülme canım bebeğinin emme refleksi vardir tutar da süt de gelir sen stres yapma sezeryandan sonra bı kaç güne geliyor.hastaneden çıkınca dikişlerini koruyarak duş al hemen gelir sütün. Mama da kaşıkla ver biberon kullanma meme reddi yaşamazsın o zaman. Bebeğinde doyar zaten midesi küçük çay kaşığı kadar fazlasını versende kusar zaten. Allah hayırlı etsin sağlıkla büyüsün meleğin🙏

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım göğsün kahverengi olan yerin tamamını veriyorsun sanırım bebeğe öule duydum ben 🤭
😍😁ne sekersin...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bugun dogum yaptim oglum emmek istiyor ama gogusumu bi turlu tutamiyor ve sanki sutum cok az doyurmuyor gibi sizce ne yapayim
Hayirli olsun bebisin saglicakla buyut ins..süt kizlarin dedigi gibi zamanla eme eme artacak ben pompa almistim doktora sordum onermedi emdikce gelir süt dedi 4 gun yattim eve gelince dusa girdim ciktigim gibi sızı ile birlikte süt geldi nasil sevinmistim😍sende stres yapma gelecek ins...biz hastanede mecbur mama ile besliyoduk halada takviye yapiyorum..memeyi tutamama konusunda da hemsire yardimci olmustu canim bebegi guzel koluna yatirip cenesinin altini parmagiyla ileri geri okşardi emme refleksi oluyo tutuyo memeyi hic canini sikma 🤗

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
😍😁ne sekersin...

Hayirli olsun bebisin saglicakla buyut ins..süt kizlarin dedigi gibi zamanla eme eme artacak ben pompa almistim doktora sordum onermedi emdikce gelir süt dedi 4 gun yattim eve gelince dusa girdim ciktigim gibi sızı ile birlikte süt geldi nasil sevinmistim😍sende stres yapma gelecek ins...biz hastanede mecbur mama ile besliyoduk halada takviye yapiyorum..memeyi tutamama konusunda da hemsire yardimci olmustu canim bebegi guzel koluna yatirip cenesinin altini parmagiyla ileri geri okşardi emme refleksi oluyo tutuyo memeyi hic canini sikma 🤗
🤭 Bende duyduğumdan yoksa daha doğum yapmadım

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Artik oyle yapcam anlmadim bende goguslerim tas gibi ama sut yok

Tutmasinda sorun yok canim tutuyor ama benden sut cok az geliyor 2 gogusum doyurmuo

Tutmasinda sorun yok canim tutuyor ama benden sut cok az geliyor 2 gogusum doyurmuo

Vallaha artik ek mama verioz hemsireyle emdi kadar emiyor gerisi mama
Canim yeni doğum yaptıysan su anda midesi kiraz kadar zaten doymamasi imkansız. Sütüm az diye düşünme 1 kaşık sütle doyar emzirdikce çoğalacak merak etme

Tüm sayfalar yüklendi.