Bebeğim sık emiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiyavuzd tarafından oluşturulan Bebeğim sık emiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,168 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim sık emiyor
Konbuyu başlatan Sevgiyavuzd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. Bebeğim bugün 25 günlük oldu. Sık sık emmek istiyor ama 5 dakika falan sürüyor. Sadece geceleri uzun süre emiyor. Normal Bi durum mu bu?
Gayet normal canım emme refleksi doğdukları anda zaten kuwwetli.. asla enqel olma emmesine.. sürekli emzir hem sütün artar hem bebek doyar zamanla da emme araları uzar merak etme

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. Bebeğim bugün 25 günlük oldu. Sık sık emmek istiyor ama 5 dakika falan sürüyor. Sadece geceleri uzun süre emiyor. Normal Bi durum mu bu?
Normaldır cnm zaten bebekler hep emmek isterler özellikle yeni doğanlar. Sen ne kadar versen o da o kadar emer. Biraz daha büyüsün gece uykusu daha ağır olur sürekli uyanmazlar.

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Rabbım evlatlarımızı bizlere bağışlasın inşallah 😘
Amin inşallah 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normaldır cnm zaten bebekler hep emmek isterler özellikle yeni doğanlar. Sen ne kadar versen o da o kadar emer. Biraz daha büyüsün gece uykusu daha ağır olur sürekli uyanmazlar.
Ne zaman düzene giriyor uykuları peki?

Aynı durumdayım cnm çok yoruldum ya
Allah tüm annelerin yardımcısı olsun 🌹

Aynı durumdayım cnm çok yoruldum ya
Gayet normal canım emme refleksi doğdukları anda zaten kuwwetli.. asla enqel olma emmesine.. sürekli emzir hem sütün artar hem bebek doyar zamanla da emme araları uzar merak etme
Yok canım engel olmuyorım. Hatta çok kısa emince göğsüm çok acıyor o zaman da uykuda iken emzirmeye çalışıyorum

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah 😍

Yok canım engel olmuyorım. Hatta çok kısa emince göğsüm çok acıyor o zaman da uykuda iken emzirmeye çalışıyorum
Her bebek aynı değil tabi 3 ayda 4 ayda düzene giren var. Benim bebek 5 aylık oldu uykusu bayadır düzende ama bizimde hala gaz problemimiz var. Çoğu zaman ben çıkarıyorum arada bir kendide çıkarıyor.

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim 🥰

Her bebek aynı değil tabi 3 ayda 4 ayda düzene giren var. Benim bebek 5 aylık oldu uykusu bayadır düzende ama bizimde hala gaz problemimiz var. Çoğu zaman ben çıkarıyorum arada bir kendide çıkarıyor.
Benim şuan ki halim bazen kendi gazını çıkarıyor bazende ben çıkartıyorum. Geceleri de artık yavaş yavaş düzene girmeye başladı sanki uykusu

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim 🥰

Benim şuan ki halim bazen kendi gazını çıkarıyor bazende ben çıkartıyorum. Geceleri de artık yavaş yavaş düzene girmeye başladı sanki uykusu
Aynen cnm girer düzene benim bebek emmek için uyanır emer tekrar uyur.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar