Bebeğim sürekli uyuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Bebeğim sürekli uyuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,331 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim sürekli uyuyor
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 9 günlük bebeğim sürekli uyuyor sut icirmeyede zorla uyandırıyorum.rengi biraz sarı doktora götürdük normal dedi varm i aranızda bebeği öyle olan .
çok üzülüyorum ne yapacağımı bilemiyorum
Sut sagma pompasiyla sag biberonla ver uykuda bn de senin gibi yaptim uyanmadı emzireniyirdum düzgün hafif sarı oldu kilo takibi için götürdük sarılık başlangıcı var dedi mavi ışık alması gerekiyor dedi 4 saat kaldı sonra özel bi hastaneye sevk edildi 7 günde orda kaldı kuvezde dikkat et

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 9 günlük bebeğim sürekli uyuyor sut icirmeyede zorla uyandırıyorum.rengi biraz sarı doktora götürdük normal dedi varm i aranızda bebeği öyle olan .
çok üzülüyorum ne yapacağımı bilemiyorum
Kuzum benim benimde kızım öyleydi yemin ederim göğüslerim taş olurdu sagmayi bilmiyordum o zamanlar sütten kestim mama ile büyüttüm kızım hala uyur 6 yaşına girecek çok seviyor uykuyu uzulme kıyamam sana biraz zorlancan ama başarabilirsin sen bir dahisin uzulmeden ama sütün kesilir ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.