Bebeğim uyurken ağzının icinde kusmuk var bazende agzinin kenarından akıyor dün gece bu kusmuk yuzunde uyurken zor nefes aldi kipkirmizi oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ocak Anneleri kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bebeğim uyurken ağzının icinde kusmuk var bazende agzinin kenarından akıyor dün gece bu kusmuk yuzunde uyurken zor nefes aldi kipkirmizi oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,045 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ocak Anneleri
Konu Başlığı Bebeğim uyurken ağzının icinde kusmuk var bazende agzinin kenarından akıyor dün gece bu kusmuk yuzunde uyurken zor nefes aldi kipkirmizi oldu
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Kusmaması için ne yapmalıyım 🍀
Reflü yatağıda kullanabilirsin kuzum belden yukarısı yüksekte olduğu için midesi geri gelmez.ama tabiki öncelik gazını iyi çıkarma bide ben bı sağ bı sola yatiriyirdum gec3leri sadece gündüzleri sırt üstü yatıyordu gözüm sürekli üzerinde oluyordu

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bebelac aslinda aynen iyi bende kullaniyorim ama istersen sen bu durumu bi doktoruna daniş kuzum
Aynen doktora danışırım canim tesekur ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Reflü yatağıda kullanabilirsin kuzum belden yukarısı yüksekte olduğu için midesi geri gelmez.ama tabiki öncelik gazını iyi çıkarma bide ben bı sağ bı sola yatiriyirdum gec3leri sadece gündüzleri sırt üstü yatıyordu gözüm sürekli üzerinde oluyordu
Canım ben hiç sırt üstü yatiramiyorum korkuyorum bende ni sağ bi sol yatırıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar