Bebegime isim icin fikir istiyorum kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Bebegime isim icin fikir istiyorum kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,840 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegime isim icin fikir istiyorum kizlar
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar benim babamın ve eşimin babasının ismi Yusuf oğlum olacak Allah nasip ederse ismini Yusuf koymayı düşünüyorduk ama ben bir rüya gördüm Rüyamda Eve giriyordum bebeğin ismini Muhammed geldi diyordu yakınlarım ve bu rüyadan çok etkilendim babalarımızın ismini koymayı çok istiyorum ama rüyamda da muhammed gördüğüm için koymazsam içimde kalır mı diye düşünüyorum Sizler de bana fikir verirseniz sevinirim Siz ne yapardınız
İki isimde konulabilir tabi istersen 🤗 Muhammed Yusuf gibi 🥰🥰😍😍

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar benim babamın ve eşimin babasının ismi Yusuf oğlum olacak Allah nasip ederse ismini Yusuf koymayı düşünüyorduk ama ben bir rüya gördüm Rüyamda Eve giriyordum bebeğin ismini Muhammed geldi diyordu yakınlarım ve bu rüyadan çok etkilendim babalarımızın ismini koymayı çok istiyorum ama rüyamda da muhammed gördüğüm için koymazsam içimde kalır mı diye düşünüyorum Sizler de bana fikir verirseniz sevinirim Siz ne yapardınız
Ben hamile zamanin kayyn annemin akrabasy Ruyasynda kayyn annemin eline kayyn rahmetli kayyn dedem erkek torunyn dogdu ismide Murat olsun .artik ben yatdigim yerde cok rahat uyubilerim demis cinsiyetini hic ogrenmemistik dedigi gibi oglum oldu dedigi ismini koyduk Ayni rahmetli dedem ekizi gibi kayyn annem diyor kayyn babam gelmis resmen diyor su an 10 yasinda😊😊😊 Ruyada ne ismi gordusen oni koy canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kayra ates olmayacak mi kuzum
Küstüm sana 🥺🥺 bizi ne çabuk unuttun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alakası yok başkasıyla karıştırdın canım galiba 😅 bi aklıma Yıldırım geldi eşim hoşlanmadı eski türk isimleri falan istiypruz ama içimize sinen bir tane isim yok yrni tarz isimleride sevmiyoruz bu arada 😅
Benimle karıştırdı kuzum o 😂😂

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
ikisinde koyun isterseniz canım. ikisinde güzel uyarda

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Muhammed Yusuf koyabilirsiniz isterseniz

Tüm sayfalar yüklendi.