Bebegime isim icin fikir istiyorum kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Bebegime isim icin fikir istiyorum kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,839 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegime isim icin fikir istiyorum kizlar
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Pardon kuzum ya ben kayranin annesi adli arkadasimizla karistirdim onun profilinde de gelin damat resmi vardi karistirmisim😂🤦‍♀️ yıldırıma kadar eski turk isimleri cok var kuzum ya yıldırım biraz eski gbi. Sencer falan diyodu burda bi arkadaşımız

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bora nasil olsun teyzesi gunduz uyuyor gece sabaha kadar meme istyor 😂 vala memeler dışarda geziyorum surekli 😂uykusuzluk dışında iyiyiz bakalm kuzum sarılık olayimiz da bitti şükür göbegi düşmedi daha son gelismeler böyle balım 🥰 sen bol bol uyumaya bak minnak kayram uyutmayacak annesi seni😇
Evet anladım 🤭 ya bir dizide gördüm hoşuma gitti benimde bu isimden hariç türk ismi istiyor eşim aklımıza hep Tayçura Tonyukuk falan geliyor bulamayıp koycaz sonunda böyle bi isim 🤣 senceri sevmedim ya

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar benim babamın ve eşimin babasının ismi Yusuf oğlum olacak Allah nasip ederse ismini Yusuf koymayı düşünüyorduk ama ben bir rüya gördüm Rüyamda Eve giriyordum bebeğin ismini Muhammed geldi diyordu yakınlarım ve bu rüyadan çok etkilendim babalarımızın ismini koymayı çok istiyorum ama rüyamda da muhammed gördüğüm için koymazsam içimde kalır mı diye düşünüyorum Sizler de bana fikir verirseniz sevinirim Siz ne yapardınız
Rüyayla amel olmaz bence. Böyle isimler tek başına konmamalı. Çünkü muhammed ismi ağır bir anlam taşıyor muhammed enes gibi ismi çiftleyebilirsin. Ben olsam kulağına fısıldarım muhammed ismini. oymak istediğim ismi de nüfusuna yazdırırdım.
Alakası yok başkasıyla karıştırdın canım galiba 😅 bi aklıma Yıldırım geldi eşim hoşlanmadı eski türk isimleri falan istiypruz ama içimize sinen bir tane isim yok yrni tarz isimleride sevmiyoruz bu arada 😅
Ben göktuğ koyacağım insallah kucağıma alırsam :) anlamı da güzel fikir olur belki :)

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar benim babamın ve eşimin babasının ismi Yusuf oğlum olacak Allah nasip ederse ismini Yusuf koymayı düşünüyorduk ama ben bir rüya gördüm Rüyamda Eve giriyordum bebeğin ismini Muhammed geldi diyordu yakınlarım ve bu rüyadan çok etkilendim babalarımızın ismini koymayı çok istiyorum ama rüyamda da muhammed gördüğüm için koymazsam içimde kalır mı diye düşünüyorum Sizler de bana fikir verirseniz sevinirim Siz ne yapardınız
Bende oğluma yusuf erdem koydum canım 3 aylğk bebeğim ama muhammed güzel isim eğer daha önce bunu düyündüysen bilinç altı olabilir ama hiç yoktan görmüşsen vardır bi hayır yeğenimde muhammed eymen

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Muhammed yusuf koy hem içşnde kalmaz hemde uyuyır ne güzel. İkiside güzel isim. Ben hem babamın hem kayınbabamın adını koydum mustafa ali. Hemde din talkına geliyo.

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Bende oğluma yusuf erdem koydum canım 3 aylğk bebeğim ama muhammed güzel isim eğer daha önce bunu düyündüysen bilinç altı olabilir ama hiç yoktan görmüşsen vardır bi hayır yeğenimde muhammed eymen
Adıyla yaşasın canım erdem isminide çok beğeniyorum bizimde 2 isim tercihimizden biri yusuf erdem diğeri yusuf kerem şeklindeydi ikisi arasında git geldeydik yusuf kereme karar kılmıştık ta ki ruyamda muhammed görene kadar o biraz etkiledi onumuzde 2 ay var o zamana kadar netleştiririz inşallah 🥰😅

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Rüyayla amel olmaz bence. Böyle isimler tek başına konmamalı. Çünkü muhammed ismi ağır bir anlam taşıyor muhammed enes gibi ismi çiftleyebilirsin. Ben olsam kulağına fısıldarım muhammed ismini. oymak istediğim ismi de nüfusuna yazdırırdım.

Ben göktuğ koyacağım insallah kucağıma alırsam :) anlamı da güzel fikir olur belki :)
Birinin oğlu göktuğ ayaz görüştüğüm biri değilde pek hoşuma gitmedi oda malesef ama güzel isim aslında inşallah sağlıkla kucagına alırsın 🤭

En güzelini sececeginize eminim kuşum 💕🙏🏻
İnşallah Allah yarfım eder umarım son ana kadar bişey denk gelir 🤭

En güzelini sececeginize eminim kuşum 💕🙏🏻

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Birinin oğlu göktuğ ayaz görüştüğüm biri değilde pek hoşuma gitmedi oda malesef ama güzel isim aslında inşallah sağlıkla kucagına alırsın 🤭

Teşekkürler :) Eşimin kuzeni oğlunun ismini aybars ulu koydu ilk kez duydum ama söyledikçe kulağa hoş gelmeye başladı 😂

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bu tamamen senin kararın duyguların canım. Şahsen biz eşimle baba isimleri koymayı istemeyiz herkes koyduğundan peygamber isimleride çok cazip gelmiyor 26+4 günlüğüz ama bebikimizin ismi yok bu gidişle zor bulacağız 😅
Nesliesen bizde de aynı durum var 18.haftadaym ve isim belli değil 😂 hep en başta bulalım karar verelim ismiyle konuşayım dedim hamileliğim boyunca dedim ama olmadı olmuyor bulunmuyor hemen biraz zor olcak gibi 🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.