Bebegime isim icin fikir istiyorum kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Bebegime isim icin fikir istiyorum kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,830 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegime isim icin fikir istiyorum kizlar
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Nesliesen bizde de aynı durum var 18.haftadaym ve isim belli değil 😂 hep en başta bulalım karar verelim ismiyle konuşayım dedim hamileliğim boyunca dedim ama olmadı olmuyor bulunmuyor hemen biraz zor olcak gibi 🤦‍♀️
Biz başta önemsemedik doğum için yer sağlık konuları daha önemliydi 4. 5. Aydan sonra hadi düşünelim diye oturuyoruz hiçbir sonuç çıkmıyor senindemi erkek ti 🤭

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Biz başta önemsemedik doğum için yer sağlık konuları daha önemliydi 4. 5. Aydan sonra hadi düşünelim diye oturuyoruz hiçbir sonuç çıkmıyor senindemi erkek ti 🤭
Evet canım erkek... bide eşim öz turkçe isim olsun diyince seçeneklerde azaldı beğenmek zorlaştı.. bakalm içimize sinen güzel bir isim buluruz inslh😃

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım erkek... bide eşim öz turkçe isim olsun diyince seçeneklerde azaldı beğenmek zorlaştı.. bakalm içimize sinen güzel bir isim buluruz inslh😃
Aynı benim eşimde öz türkçe istiyor banada hoş geliyor modern yada dini isimler düşünmüyoruz 😅 bazen diyorum kız olsa daha kolay isim bulurduk dye ama belki ozmaanda bulamazdık 😅

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar benim babamın ve eşimin babasının ismi Yusuf oğlum olacak Allah nasip ederse ismini Yusuf koymayı düşünüyorduk ama ben bir rüya gördüm Rüyamda Eve giriyordum bebeğin ismini Muhammed geldi diyordu yakınlarım ve bu rüyadan çok etkilendim babalarımızın ismini koymayı çok istiyorum ama rüyamda da muhammed gördüğüm için koymazsam içimde kalır mı diye düşünüyorum Sizler de bana fikir verirseniz sevinirim Siz ne yapardınız
Tabi sen bilirsin ama rüya görmüşsün bence ikisini beraber yada sadece Muhammed koy

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Adıyla yaşasın canım erdem isminide çok beğeniyorum bizimde 2 isim tercihimizden biri yusuf erdem diğeri yusuf kerem şeklindeydi ikisi arasında git geldeydik yusuf kereme karar kılmıştık ta ki ruyamda muhammed görene kadar o biraz etkiledi onumuzde 2 ay var o zamana kadar netleştiririz inşallah 🥰😅
Sağol canım teşekkürler. Çok iyi düşün sonradan içinde kalmasın ben hep erdem istiyordum sonra bi değişti git gel erdeme dönüyordum bi zok isme karar verip yine erdeme geldim şimdi diyorum iyiki koymuşum içimde çok kalacaktı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar