Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,295 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Bendede öyle bı durum oldu valah on
Kanamam oldu doktora gittim kalbi durmuş dedi tam 12 haftalıktı çok üzgünüm yarın kürtaj olucam yarın eve gönderirler mi özele de yapıcam kürtajı
veya kendiliğinden düşer mi 😔
gun bekledim tekrar gitim 1.bucuk aylıktı ikinci gidişimde kalp atmaya başlamıştı sen genede başka doktora gorun eğer gerçekten kalbi durmussa rabim kendiliğinden götürsün kürtaj olup parcalanmaktansa düşük olsun gerçekten yaşıyorsa da rabim yüzüne baksın inşallah🤲🤲bı ay bile umut ve zor geçiyor hayırlısı olsun adına 🤲🥺

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bendede öyle bı durum oldu valah on

gun bekledim tekrar gitim 1.bucuk aylıktı ikinci gidişimde kalp atmaya başlamıştı sen genede başka doktora gorun eğer gerçekten kalbi durmussa rabim kendiliğinden götürsün kürtaj olup parcalanmaktansa düşük olsun gerçekten yaşıyorsa da rabim yüzüne baksın inşallah🤲🤲bı ay bile umut ve zor geçiyor hayırlısı olsun adına 🤲🥺
Kalbi durmuştu kuzum kürtaj oldum ama parçalamadılar eskisi gibi değil vakumla aldılar bebeğimi de gördüm gömdüm de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar