Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,332 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Emir'in Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun sakın öyle bir hata yapıp kendi düşer diye bekleme çok kan kaybediyorsun kürtaj da hiçbir şey duymuyorsun bayıltıyorlar aynı gün gönderiyorlar eve

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım rabbim dayanma gücü versin inşallah.yanlis anlama canım ama seni de umutlandirmak istemem ama başımıza gelince söylemek istedim ablamin gebeliğinde de böyle bı olay başımıza geldi kalbi durmuş bebeği Alicaz kalp atışı yok dediler abla o doktordan çıktı başka bı doktora gitti doktor dedi ki sana kim söyledi kalp atışı yok alicaz diye bebeğin kalp atışı var gayet sağlıklı dedi şimdi 3 yaşında oğlu bide başka doktora gozuksen canim
Aynı sey arkadasımın basına geldı baska doktora gıttı meger ıkızmıs bırnın kalbı durmus bır cocuk dogurdu gayet saglıklı dr. Ikız oldugunu bıle anlamamıs meger o zamana kadar sen yıne baska doktora daha gıt aynı seyı soglerse taktır Allahın dersın.

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kanamam oldu doktora gittim kalbi durmuş dedi tam 12 haftalıktı çok üzgünüm yarın kürtaj olucam yarın eve gönderirler mi özele de yapıcam kürtajı
veya kendiliğinden düşer mi 😔
Geçmiş olsun Allah'ım sabırlar versin inşallah 🙏
Kanamam oldu doktora gittim kalbi durmuş dedi tam 12 haftalıktı çok üzgünüm yarın kürtaj olucam yarın eve gönderirler mi özele de yapıcam kürtajı
veya kendiliğinden düşer mi 😔
Başın sağolsun Rabbim sabırlar versin inşallah 🙏 Rabbim kucağını doldursun sağlıkla inşallah. Ben 6 haftalık düşük yaptım bişey vermediler kendi kendine düşer dedi doktor ki zaten düştü sonra kan testi yapıldı ve gebelik hormonu düşmüştü. Ama 12 haftalık nasıl olur bilmiyorum Allah'ım yardımcın olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amiin çok korkuyorum tekrar olur diye 2 defadır bebeğimi mi kaybediyorum 😔
İnşallah bundan sonra sağlıkla sorunsuz sıkıntısız gebeliklerin olur ve yavrularını sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar