Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,322 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi kaybettim çok üzgünüm
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım rabbim dayanma gücü versin inşallah.yanlis anlama canım ama seni de umutlandirmak istemem ama başımıza gelince söylemek istedim ablamin gebeliğinde de böyle bı olay başımıza geldi kalbi durmuş bebeği Alicaz kalp atışı yok dediler abla o doktordan çıktı başka bı doktora gitti doktor dedi ki sana kim söyledi kalp atışı yok alicaz diye bebeğin kalp atışı var gayet sağlıklı dedi şimdi 3 yaşında oğlu bide başka doktora gozuksen canim
Canım 2 doktor gmrdü yarında başka hastanede iyi bir doktora gözükücem ona göre kürtaj olucam zaten biran önce atlatırım inşallah😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım 😥 bir gun yatırır lar belki ilacla dusurebilirler
Sağol kuzum inşallah ilaçla olur

Çok geçmiş olsun canım 😥 bir gun yatırır lar belki ilacla dusurebilirler
Cok gecmis olsun ins acisini unutturcak yavru verir kucagina mevlam :(
Amiin bebeğim🤲

Canım 2 doktor gmrdü yarında başka hastanede iyi bir doktora gözükücem ona göre kürtaj olucam zaten biran önce atlatırım inşallah😔

İnşallah kuzum 😔Allah'ım inşallah ablamda olduğu gibi olur inşallah bı yanlışlık vardır 😔rabbim sabır versin kuzum insallah

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum Rabbim sabır versin inşallah. Fitil ve suni sancıyla düşmesine yardımcı oluyorlar bebek tamamen düşene kadar yatırıyorlar yengeme öyle yapmışlardı

Fındık

Kayıtlı Üye
rank
Kanamam oldu doktora gittim kalbi durmuş dedi tam 12 haftalıktı çok üzgünüm yarın kürtaj olucam yarın eve gönderirler mi özele de yapıcam kürtajı
veya kendiliğinden düşer mi 😔
Benim de bir önceki doğumda aynısını yaşadım 32 haftalikti ama kalbi durmuştu doğum sancim başladı mahlesef ölü doğum yaptım eğer öyleyse de seni zehirler olmuş olsa içinde ve sancım falan olur diye düşünüyorum yinede çok geçmiş olsun başka doktora da sor bence acil sifalar versin rabbim dayanma gücü versin insallah

Kanamam oldu doktora gittim kalbi durmuş dedi tam 12 haftalıktı çok üzgünüm yarın kürtaj olucam yarın eve gönderirler mi özele de yapıcam kürtajı
Çok geçmiş olsun kuzum sabah erken seni kürtaja alırlar canım tedbir amaçlı da bu kaç saat yatırıyorlar bana öyle yapmışlardı ama ben devlet hastanesinde oldum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm başka doktora görün yani doktor emin mi nasıl birden kanaman oldu yani stres mi yaotin bir şeyleri ya da agilrik felan mi tasidin ki bebeğinde baya büyümüş cnm 😔

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Cnm başka doktora görün yani doktor emin mi nasıl birden kanaman oldu yani stres mi yaotin bir şeyleri ya da agilrik felan mi tasidin ki bebeğinde baya büyümüş cnm 😔
Yok kuzum hiç bişey yapmadm doktorda nedenini anlamadı 😔

Benim de bir önceki doğumda aynısını yaşadım 32 haftalikti ama kalbi durmuştu doğum sancim başladı mahlesef ölü doğum yaptım eğer öyleyse de seni zehirler olmuş olsa içinde ve sancım falan olur diye düşünüyorum yinede çok geçmiş olsun başka doktora da sor bence acil sifalar versin rabbim dayanma gücü versin insallah
Amin kuzum inşallah peki nedenini anladılar mı tekrar aynı acıları yaşamak istemiyorum başka gebelikte

Tüm sayfalar yüklendi.